Профорієнтація

Окрім навчальної та наукової роботи важливу роль у діяльності кожної кафедри КНУБА відіграє профорієнтаційна робота викладачів та студентів. Щодо набору студентів кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві співпрацює на постійній основі з ТОВ “Епіцентр К” та Київським індустріальним коледжем КНУБА. За останній рік з метою заохочення абітурієнтів до навчання в КНУБА було проведено ряд заходів.  

3 червня доцент, к-т. екон. н. Романенко О.В. провела онлайн зустріч в ZOOM із випускниками Київського індустріального коледжу КНУБА спеціальностей 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” та 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.  В ході зустрічі  Романенко О.В. повідомила про нові правила вступу в КНУБА в 2022 році, відповіла на питання майбутніх абітурієнтів.  Щороку випускники коледжу вступають до КНУБА для здобуття вищої освіти за різними освітніми програмами на скороченій формі навчання, в тому числі за спеціальностями 075 та 076. 

15 червня доцент, к-т. екон. н. Алавердян Л.М. завітала до гіпермаркету “Епіцентр К-7” та зустрілась там із заступницею регіонального директора Лесюк Вікторією та менеджером з персоналу  Опришко Юлією. У рамках зустрічі Людмила Миколаївна розказала про умови вступу та навчання в КНУБА в 2022 році, надала матеріали профорієнтаційного змісту для розповсюдження серед працівників “Епіцентру” та запропонувала подальший формат співпраці з компанією щодо заохочення працівників до вступу в КНУБА, зокрема на спеціальності 075 “Маркетинг” та 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” ОП “Товарознавство та комерційна діяльність”. За 18 років підготовки фахівців-товарознавців у КНУБА  більшість здобувачів освіти заочної форми навчання були саме з ТОВ “Епіцентр К”. 

27 січня в рамках профорієнтаційної екскурсії КНУБА на кафедру товарознавства та комерційної діяльності в будівництві завітали студенти Київського індустріального коледжу КНУБА  спеціальностей 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”  та 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. Екскурсію по кафедрі ТКДвБ та знайомство з освітніми програмами спеціальностей 075 і 076 провели к.екон.н., доц. Алавердян Л.М.,  та к.екон.н., доц. Романенко О.В.

7 жовтня доцент кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві к-т. екон. н. Романенко О.В. в рамках постійної співпраці завітала до Київського індустріального коледжу КНУБА, де зустрілася зі студентами останніх курсів спеціальностей 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”  та 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram