Профорієнтація
Окрім навчальної та наукової роботи важливу роль у діяльності кожної кафедри КНУБА відіграє профорієнтаційна робота викладачів та студентів. Щодо набору студентів кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві співпрацює на постійній основі з ТОВ “Епіцентр К” та Київським індустріальним коледжем КНУБА. За останній рік з метою заохочення абітурієнтів до навчання в КНУБА було проведено ряд заходів.
3 червня доцент, к-т. екон. н. Романенко О.В. провела онлайн зустріч в ZOOM із випускниками Київського індустріального коледжу КНУБА спеціальностей 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” та 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. В ході зустрічі Романенко О.В. повідомила про нові правила вступу в КНУБА в 2022 році, відповіла на питання майбутніх абітурієнтів. Щороку випускники коледжу вступають до КНУБА для здобуття вищої освіти за різними освітніми програмами на скороченій формі навчання, в тому числі за спеціальностями 075 та 076.
15 червня доцент, к-т. екон. н. Алавердян Л.М. завітала до гіпермаркету “Епіцентр К-7” та зустрілась там із заступницею регіонального директора Лесюк Вікторією та менеджером з персоналу Опришко Юлією. У рамках зустрічі Людмила Миколаївна розказала про умови вступу та навчання в КНУБА в 2022 році, надала матеріали профорієнтаційного змісту для розповсюдження серед працівників “Епіцентру” та запропонувала подальший формат співпраці з компанією щодо заохочення працівників до вступу в КНУБА, зокрема на спеціальності 075 “Маркетинг” та 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” ОП “Товарознавство та комерційна діяльність”. За 18 років підготовки фахівців-товарознавців у КНУБА більшість здобувачів освіти заочної форми навчання були саме з ТОВ “Епіцентр К”.
27 січня в рамках профорієнтаційної екскурсії КНУБА на кафедру товарознавства та комерційної діяльності в будівництві завітали студенти Київського індустріального коледжу КНУБА спеціальностей 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” та 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. Екскурсію по кафедрі ТКДвБ та знайомство з освітніми програмами спеціальностей 075 і 076 провели к.екон.н., доц. Алавердян Л.М., та к.екон.н., доц. Романенко О.В.
7 жовтня доцент кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві к-т. екон. н. Романенко О.В. в рамках постійної співпраці завітала до Київського індустріального коледжу КНУБА, де зустрілася зі студентами останніх курсів спеціальностей 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” та 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.
![Зустріч зі студентами Індустріального коледжу на кафедрі ТКДвБ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Зустріч-зі-студентами-Індустріального-коледжу-на-кафедрі-ТКДвБ-768x576.jpg)
![Зустріч зі студентами Індустріального коледжу на кафедрі ТКДвБ_1](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Зустріч-зі-студентами-Індустріального-коледжу-на-кафедрі-ТКДвБ_1-768x576.jpg)
![Індустріальний коледж 07.10.21(1)](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Індустріальний-коледж-07.10.211-768x576.jpg)
![Індустріальний коледж 07.10.21(2)](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Індустріальний-коледж-07.10.212-768x576.jpg)
![Романенко О.В. в Індустріальному коледжі](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Романенко-О.В.-в-Індустріальному-коледжі-768x576.jpg)
![Романенко О.В. в Індустріальному коледжі_1](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Романенко-О.В.-в-Індустріальному-коледжі_1-768x576.jpg)
![Алавердян Л.М. з Опришко Ю. в Епіцентрі](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Алавердян-Л.М.-з-Опришко-Ю.-в-Епіцентрі-768x1024.jpg)