НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом КНУБА

22 червня відбулася профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом для майбутніх вступників. Заступники декана Андрій Козак та Максим Горбач, відповідальна за профорієнтаційну роботу на факультеті Оксана Палій, викладачі провідних, базових кафедр факультету: будівельної і теоретичної механіки, будівельних технологій, економічної теорії, обліку і оподаткування, економіки будівництва та менеджменту в будівництві зустріли абітурієнтів і їхніх батьків в аудиторії 119 головного корпусу.

Зустріч проходила в дружньому форматі. Майбутні абітурієнти та батьки поставили низку запитань, які їх цікавили: правила вступу, мова викладання, формат навчання, безпека навчання, мобільність та можливість навчання за кордоном, проходження практики, забезпечення гуртожитком, студентське життя. Представники факультету дали змістовні і розгорнуті відповіді на кожне запитання.

Далі гостей запросили на екскурсію факультетом та університетом. Під час якої ознайомили з матеріально-технічним забезпеченням, відвідали аудиторії, комп’ютерні класи, лабораторії факультету, читальний зал, спорткомплекс університету. Була проведена цікава екскурсія у випробувальному центрі будівельних конструкцій.

Максим Горбач, заступник декана будівельного факультету

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram