![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_15.png)
Профорієнтаційна екскурсія КНУБА
11 квітня відбулася профорієнтаційна екскурсія до Київського національного університету будівництва і архітектури, яку відвідали понад 50 гостей з різних навчальних закладів м. Києва та України.
Профорієнтаційна екскурсія — це захід, який допомагає вступнику обрати свою майбутню професію з урахуванням всіх його здібностей, потреб і бажань. Під час профорієнтаційної екскурсії відбулося спілкування представників університету з учнівською молоддю, які ґрунтовно надали роз`яснення щодо професій, їх змісту, статусу на ринку праці, рівня освіти, перспектив працевлаштування, можливостей продовження навчання. Вступники та їхні батьки жваво цікавилися переліком спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців в КНУБА, професіями, які вони матимуть після навчання. Екскурсійній групі показали лабораторію кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій, де проводять заняття та дослідження залізобетонних виробів, а також аудиторії та лабораторії університету, творчі майстерні, сучасний спорткомплекс, StudentHab.
КНУБА запрошує вступників та їхніх батьків на наступні індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії. Оголошення про дати проведення екскурсій буде розміщено на офіційному сайті університету knuba.edu.ua/, офіційній сторінці у Facebook – knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open, та в Instagram knuba_open.
Завідувач відділення
доуніверситетської підготовки
Тетяна Петруньок
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_1-5.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_2-3.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_3-3.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_4-3.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_5-2.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_6-2.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_7-2-1024x466.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_8-2.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_10-1.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_9-2.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_11.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_12.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_13.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_14.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_16-75x75.png)
Проведено засідання Наглядової ради КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-02-28_10-47-16-500x380.jpg)
Профорієнтаційна зустріч
5 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/oblozhka-500x380.jpg)
НА КАФЕДРІ АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЄКТУВАННЯ ЦИВІЛЬНИХ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД ВИДАНАМОНОГРАФІЯ «ВІДБУДОВА ЖИТЛА В УКРАЇНІ». АВТОРИ ЄЖОВ С.В., ЕЙНЕ І.А., ДИВАК В.І.
22 Січня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-17_20-23-01-500x380.jpg)