Новини,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна екскурсія КНУБА

11 квітня відбулася профорієнтаційна екскурсія до Київського національного університету будівництва і архітектури, яку відвідали понад 50 гостей з різних навчальних закладів м. Києва та України.

Профорієнтаційна екскурсія  — це захід, який допомагає вступнику обрати свою майбутню професію з урахуванням всіх його здібностей, потреб і бажань. Під час профорієнтаційної екскурсії відбулося спілкування представників університету з учнівською молоддю, які ґрунтовно надали роз`яснення щодо професій, їх змісту, статусу на ринку праці, рівня освіти, перспектив працевлаштування, можливостей продовження навчання. Вступники та їхні батьки жваво цікавилися переліком спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців в КНУБА, професіями, які вони матимуть після навчання. Екскурсійній групі показали лабораторію кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій, де проводять заняття та дослідження залізобетонних виробів,  а також аудиторії та лабораторії університету, творчі майстерні, сучасний спорткомплекс, StudentHab. 

КНУБА запрошує вступників та їхніх батьків на наступні індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії. Оголошення про дати проведення екскурсій буде розміщено на офіційному сайті університету knuba.edu.ua/, офіційній сторінці у Facebook – knubaofficial, телеграм-каналі KNUBA_open, та в Instagram knuba_open.

Завідувач відділення 

доуніверситетської підготовки 

Тетяна Петруньок

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram