НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна робота кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві

9 травня 2023 року доцент кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві  Юдічева О.П. провела профорієнтаційну зустріч з випускниками Відокремленого структурного підрозділу «Техніко-економічний фаховий коледж Дніпровського державного технологічного університету», м. Кам’янське.

Зустріч пройшла дистанційно із використанням комунікаційного програмного забезпечення платформи ZOOM.

Під час зустрічі Юдічева О. П. ознайомила студентів коледжу з особливостями вступної кампанії в 2023 р.: спеціальностями і освітніми програмами, які пропонує майбутнім абітурієнтам Київський національний університет будівництва і архітектури; формами навчання; перспективами подальшого працевлаштування випускників; порядком оплати за навчання та умовами проживання в гуртожитках.

Більш детально доцент Юдічева О.П. розповіла про роботу кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві КНУБА та підготовку бакалаврів і магістрів за спеціальностями 075 «Маркетинг» і 076 «Підприємництво та торгівля». Зокрема, присутніх було проінформовано щодо навчальних дисциплін, які формують фахові компетентності випускників та особливості практичної підготовки і можливості дуальної освіті.

Юдічева О.П., доцент кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві