Новини,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна зустріч

7 березня співробітники відділення довузівської підготовки КНУБА організували профорієнтаційну зустріч з учнями 11-х класів Бориспільського навчально-виховного комплексу “Ліцей “Дизайн-освіта” імені Павла Чубинського – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів” у місті Бориспіль. Під час зустрічі ліцеїсти познайомилися з Київським національним університетом будівництва і архітектури та отримали загальну інформацію про університет, факультети, спеціальності, працевлаштування, підготовчі курси. Учням розповіли про організацію освітнього процесу та переваги навчання   в КНУБА, про насичене і різноманітне студентське життя.

Перед ліцеїстами також виступили представники факультету автоматизації і інформаційних технологій: в.о. завідувача кафедри машин і обладнання технологічних процесів, к.т.н., доцент – Микола Клименко та завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії, д.т.н., професор –  Юрій Хлапонін. Микола Клименко коротко розповів про факультет автоматизації і інформаційних технологій, а також про спеціальності, за якими здійснюється навчання на факультеті, дав характеристику спеціальностям 131 Прикладна механіка і 133 Галузеве машинобудування. Юрій Хлапонін надав інформацію про спеціальності 125 Кібербезпека та 123 Комп’ютерна інженерія.

Директор Бориспільського навчально-виховного комплексу “Ліцей “Дизайн-освіта” імені Павла Чубинського – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів” – Семчик Надія Олександрівна подякувала КНУБА за приділену увагу  закладу освіти та сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи серед молоді!

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Тетяна Петруньок

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram