НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна зустріч для бакалаврів на будівельному факультеті

На будівельний факультет завітали представники кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Провели профорієнтаційну зустріч із бакалаврами на спеціальностях: 192-Будівництво та цивільна інженерія, 073-Менеджмент, 051-Економіка, 071-Облік і оподаткування. Основним напрямом діяльності університету є підготовка фахівців з вищою освітою для Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, а також правоохоронних органів та збройних сил іноземних держав. Зазначили, що навчання можна проходити паралельно та після закінчення отримати звання молодшого лейтенанта запасу обраної військово-облікової спеціальності. Студенти проявили інтерес та зацікавленість і задавали багато запитань.

Детальнішу інформацію можна дізнатися за посиланням: https://www.knuba.edu.ua/vijskova-pidgotovka/

Максим Горбач, доцент кафедри менеджменту в будівництві