![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-10.jpg)
Профорієнтаційна зустріч кафедри будівельної механіки
23 травня відбулась профорієнтаційна онлайн-зустріч викладачів кафедри будівельної механіки та здобувачів освіти Ріпкинського ліцею Ріпкинської селищної ради. Під час заходу майбутні абітурієнти дізнались про освітньо-професійні програми, за якими університет надає можливість отримати вищу освіту. Викладачі кафедри будівельної механіки акцентували увагу на: перспективах працевлаштування після закінчення навчання, зручному плануванні студмістечка університету, наявності сучасного спорткомплексу та гуртожитків. Також відповіли на запитання, які виникали в здобувачів освіти під час проведення заходу.
Кафедра будівельної механіки висловлює подяку здобувачам освіти за активну участь в заході та керівництву і співробітникам ліцею за організацію зустрічі.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-9-1024x531.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-10-1024x548.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/unnamed-500x380.jpg)
Спортивно-масовий захід “Ідея нації”
4 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/golovne-foto-500x380.png)
Профорієнтаційна екскурсія КНУБА
2 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG-e18324e3f57e717210722c9a11062af3-V-500x380.jpg)