ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ КИЇВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ БУДІВНИЦТВА І КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

16 травня 2023 року відбулась профорієнтаційна зустріч з учнями Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства в офф-лайн форматі. В заході взяли участь учні ліцею, які навчаються в випускних класах та передвипускних класах. Від КНУБА у зустрічі брала участь асистент кафедри теплогазопостачання і вентиляції Москвітіна Анна. Учням ліцею презентували переваги навчання й отримання вищої освіти у нашому університеті загалом і на факультеті інженерних систем та екології безпосередньо. Розкрили можливості, які відкриваються перед випускниками ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція» щодо працевлаштування й подальшого кар’єрного зросту. Майстрам, які є кураторами класів, було надано розтакові профорієнтаційні матеріали для розповсюдження серед учнів та їх батьків.

Асистент кафедри теплогазопостачання і вентиляції КНУБА Анна МОСКВІТІНА