![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_06052024_1.jpg)
Профорієнтаційний захід в Київському енергетичному фаховому коледжі
30 квітня 2024р. доцент кафедри теплотехніки Кольчик Юлія відвідала Київський енергетичний фаховий коледж. Спілкувалася з завідувачкою теплоенергетичного відділення Синенко Людмилою та випускниками спеціальностей 143 «Атомна енергетика», 144 «Теплоенергетика» та 141 – «Електроенергнтика» щодо умов вступу в КНУБА та перспектив навчання на ФІСЕ.
Студенти були зацікавлені такою можливістю, проявили інтерес до лабораторій, які є на кафедрі, до особливостей навчання за спеціальностями 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Теплогазопостачання та вентиляція» та 144«Теплоенергетика», ОПП «Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні, промислові і побутові теплові технології»,та виявили бажання продовжити навчання в КНУБА після закінчення коледжу.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_06052024_2.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_06052024_3.png)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-2-500x380.png)
Викладачі, аспіранти та студенти кафедри технологій захисту навколишнього середовища взяли участь у 8-му Міжнародному молодіжному конгресі «Сталий розвиток: Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування»
23 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/vijskovyj-universytet-1-500x380.jpg)
Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України запрошує на День відкритих дверей
21 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Конференція-КНУБА-27.10.2022-1-500x380.png)