ПРОРЕКТОР З МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ

Бондар Олена Анатоліївна

ПРОРЕКТОР З МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ 

Бондар Олена Анатоліївна 

Науковий ступінь: Доктор економічних наук, кандидат технічних наук 

Вчене звання: Професор 

Контактна пошта: bondar.oa@knuba.edu.ua 

Контактний тел.: (044) 248 30 91, 3-38 

https://orcid.org/0000-0002-5382-2548 https://scholar.google.com.ua/citations?user=Sp7de9IAAAAJ&hl=uk Scopus:57215910922 

Дійсний член Академії будівництва України – керівник відділення науково-педагогічних кадрів для будівельної галузі; дійсний член Академії Вищої освіти України; Стипендіат премії Верховної ради України для найталановитіших молодих вчених (2014-2015 рр.); Лауреат премії ім. Буднікова Академії будівництва України (2014 р.). 

Внесена до «Книги Пошани КНУБА» (2003 р.); Подякою Міністерства Освіти у науки України (2015 р.); Подякою Міського голови м. Київ (2016 р.); Медаллю Будівельної палати України «Золота кельма» (2020 р.); Медаллю Національної академії наук вищої освіти України «За успіхи в науково-педагогічній діяльності» (2021 р.); 2015-2019 рр. – експерт методичної комісії Міністерства освіти і науки України за напрямом «Менеджмент»; 

З 2008 року – вчений секретар Спеціалізованої вченої ради Д26.056.06 КНУБА; 

З 2013 року – вчений секретар Спеціалізованої вченої ради Д26.056.03 КНУБА. 

У 2003 р. закінчила Київський національний університет будівництва і архітектури та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію магістр з менеджменту в галузі будівництва. В цьому ж році вступила до очної аспірантури на кафедру архітектурних конструкцій КНУБА. У 2007 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. У 2008 році підтвердила міжнародний рівень наукової діяльності та отримала диплом доктора філософії. 

У 2013 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук. У 2017 році здобула другу вищу освіту у Вищій школі менеджменту в Легніці (Польща) за спеціальністю «Господарське право» та здобула кваліфікацію магістра права  і  диплом європейського зразка. 

В 2017 році стала учасником програми Міжнародної академічної мобільності та підвищення кваліфікації викладачів та науковців на базі MCR Sp. z.o.o. (Польща) за участю Гірничо-металургійної академії ім. Сташиця (Польща), Фрайберзької гірничої академії (Німеччина), Загребського університету (Хорватія) Підтвердила рівень володіння англійською мовою на рівні В2 у 2018 р. 

У 2019 році стала учасником програми Міжнародної академічної мобільності та підвищення кваліфікації викладачів та науковців за напрямом «Економіка та управління підприємствами» та пройшла науково-практичний і методико-педагогічний курс на базі MCR Sp. z.o.o. (Польща) за участю Краківського університету та Вроцлавського університету науки і технологій. 

У 2019 році закінчила ВНЗ «Міжрегіональну Академію управління персоналом» за спеціальністю «Антикорупційне право» та здобула кваліфікацію магістра права. 

У 2019 році пройшла європейське стажування за програмою академічної мобільності «Тенденції системи освіти в мінливому інформаційному суспільстві Європи» в країнах Європейського союзу: Словаччина (Братислава) – Австрія (Відень) – Угорщина (Будапешт) – Словаччина (м. Кошице), в Університетах: Коменскі (Братислава); Віденський (Відень); Етвоша Лорана (Будапешт); ім. Павла Йозефа Шафарика (м. Кошице). 

У 2020 році пройшла підвищення кваліфікації на базі Вінницького технічного університету за програмою курсу «Комп’ютерні системи та Автоматизація». 

У 2022 році пройшла підвищення кваліфікації в Дніпропетровській політехніці за Аудит в органах публічної влади», та «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності» також пройшла міжнародне стажування та отримала Міжнародний сертифікат (грант академічна мобільність, 6 кредитів) за Міжнародне стажування Дубаї-Нью-Йорк-Рим-Бургас-Єрусалим-Берн , International Historical Biographical Institute (Dubai – New York –Rome – Burgas – Jerusalem – Beijing). 

Коло наукових інтересів: обґрунтування, розвиток та практичне впровадження науково-методологічних засад ефективного системного управління на базі вдосконалення інноваційного інструментарію галузевої теорії ефективного управління підприємством «геометрична економетрика», як генеруючого ядра міжнаукового синтезу вирішення завдань економіки та управління (менеджменту). 

Translate »
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram