Проведення лабораторних робіт на кафедрі теплотехніки
НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Проведення лабораторних робіт на кафедрі теплотехніки

Одним з важливих етапів набуття якісних професійних навичок у студентів є їх практична підготовка, знання сучасного інноваційного обладнання інженерних систем та вміння його підібрати використовуючи програмні комплекси передових компаній – виробників.

В навчальному класі «Vaillant» ФІСЕ  03 та 04 травня 2023 року в рамках договору про співпрацю представник ДП “Вайллант Група Україна” Вадим Власюк та доцент кафедри теплотехніки Наталія Чепурна провели лабораторні заняття з начальної дисципліни «Гаряче водопостачання. ІПТ» студентам, що навчаються за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (ОПП «Теплогазопостачання і вентиляція») і спеціальності 144 «Теплоенергетика» (ОПП «Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні та промислові теплові технології»).

Наші студенти під час занять мали можливість не тільки виконати навчальний план, а головне набули практичних навичок при роботі сучасного обладнання для систем гарячого водопостачання.

Залучення зовнішніх стейкхолдерів до навчального процесу суттєво розширює перспективу надійного працевлаштування наших випускників!

Дякуємо ДП “Вайллант Група Україна” і особисто Вадиму Власюку за співпрацю !

Доцент кафедри теплотехніки Наталія Чепурна