![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-10.jpg)
Проведено прямий ефір «Як стати студентом КНУБА: про студентське самоврядування»
31 Травня, 2024
30 травня було проведено прямий ефір «Як стати студентом КНУБА: про студентське самоврядування», в якому взяли участь Джастін Вагра, голова РСС, та Анна Остапенко, менеджер ТікТок КНУБА. Абітурієнти ставили питання спікерам щодо студентського життя в університеті та навчання загалом.
Було поставлено понад 100 запитань, і загалом на заході були присутні понад 900 осіб. Наші спікери змогли поділитися корисною інформацією про навчання та студентське життя в нашому університеті.
Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб не пропустити наступний прямий ефір.
Дякуємо за вашу активність та підтримку!
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/iyun-75x75.jpg)
Попередня
Червень у КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/knu_novыj_rektor1_8-500x380.jpg)
Зустріч кандидата на посаду ректора КНУБА з трудовим колективом
5 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/image-1-500x380.jpg)
У спорткомплексі КНУБА пройшов турнір із боксу «Відкритий ринг»
6 Лютого, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/full_l8ztfybo-500x380.jpg)