НОВИНИ КНУБА

Круглий стіл на тему «Актуальні питання підготовки високопрофесійних фахівців за спеціальністю «фізична культура і спорт»

Нещодавно кафедра фізичного виховання і спорту КНУБА, спільно з представниками МОН України Мінмолодьспорту України та студентами кафедри провела круглий стіл «Актуальні питання підготовки високопрофесійних фахівців за спеціальністю «фізична культура і спорт» у форматі робочої дискусії. Зустріч відбулась у президії Федерації футболу м. Києва.

Ініціатором і головою круглого столу був завідувач кафедри фізичного виховання і спорту КНУБА, доктор психологічних наук, професор Шамич Олександр Миколайович, – дуже  авторитетна людина в спортивних колах.

Хочеться відмітити, що Олександр Миколайович не тільки очолює одну з провідних випускаючих кафедр КНУБА, а також ще й є  Головою Комітету арбітрів Асоціації футболу м. Києва, Головою Громадської спілки Колегії футбольних арбітрів та спостерігачів м. Києва, арбітром Національної категорії з футболу та  асистентом арбітра ФІФА.

Колектив КНУБА дуже пишається Олександром Миколайовичем та на передодні свят бажає йому міцного здоров’я, нових спортивних досягнень та мирного неба над головою.

Дякуємо вам за виховання майбутніх спортсменів-переможців непереможної країни!

Прес-служба КНУБА