Рецензії та відгуки на ОНП

Гусаков Володимир Миколайович – заслужений архітектор України, президент Національної спілки архітекторів України, дійсний член Української академії архітектури, голова комітету по Державних преміях України в галузі архітектури

Проф. Богуслав Шмигін (prof. dr hab. inż. Bogusław Szmygin) – декан факультету будівництва та архітектури Люблинської політехніки в Польщі (the Dean of the Faculty of Architecture in Kyiv and the Faculty of Architecture of the Lublin Polytechnic in Poland)

Свистунов Олександр Вікторович – директор Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Чернявський Володимир Георгійович – доктор архітектури, професор, завідувач кафедра теорії, історії архітектури та синтезу мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури