НОВИНИ КНУБА

Рейтинг університетів за показниками Scopus 2023 року

На сайті Освіта.ua оприлюднений щорічний рейтинг українських закладів вищої освіти за показниками даних наукометричної бази Scopus. Київський національний університет будівництва і архітектури за минулий рік піднявся в цьому рейтингу на 13 місць за Scopus і нині посідає  50 місце серед усіх вищих навчальних закладів України. Кількість публікацій у нас – 1253. Цитувань – 6158. Маємо індекс Гірша 28. У порівнянні з переможцями рейтингу, нашому університету ще є над чим працювати. Щоправда, втішає те, що ми – в другій десятці серед всіх ВНЗ України. Тож, впевнено йдемо до визнання. Сподіваємось, що за рік показники КНУБА будуть ще кращими, а місце в рейтингу – вищим.

Рейтинг складений за результатами проведення наукометричного моніторингу суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus у квітні 2023 року. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. Результати ґрунтуються на показниках цитованості наукових статей, журналів, матеріали конференцій і книжкових видань за індексом Гірша, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями.

Згідно з результатами рейтингу 2023 року, найвищий індекс Гірша серед українських закладів вищої освіти має Київський національний університет ім. Шевченка. Друге місце рейтингу Scopus посідає Харківський національний університет ім. Каразіна. Третє – Львівський національний університет ім. Франка.

Інформаційний центр