![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/jvv_25042024-1.jpg)
Результати моніторингу стейкголдерів
Українські представники консорціуму The Bridge в рамках реалізації Програми міжнародної співпраці Європейського Союзу ERASMUS проєкту «The BRIDGE» («Bridging the gap between university and industry: Master Curricular Supporting the Development of Green Jobs and Digital Skills in the Ukrainian Building Sector» /«Інноваційна магістерська навчальна програма, що підтримує розвиток зелених робочих місць і цифрових навичок в українському будівельному секторі») провели опитування різних цільових груп, метою якого є розробка інноваційних освітніх програм та їх компонентів для підготовки магістрів в галузі BIM технологій. Результати моніторингу дозволять підвищити якість освітніх послуг та врахувати потреби працедавців для підготовки конкуренто спроможних на ринку праці фахівців.
Проєкт співфінансується Європейським Союзом, проте висловлені в результатах опитування погляди та думки належать лише авторам цього проєкту та учасникам опитування і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури. Ні Європейський Союз, ні грантодавець не можуть нести за них відповідальність.
Результати опитування можна знайти за посиланням:
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/5287253553859125014_121-500x380.jpg)
38-мі роковини Чорнобильської трагедії
26 Квітня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/41.10.-Логотип-Винницы-500x380.jpg)
Відбудуємо разом!
31 Жовтня, 2022![Вечір настільних ігор РСС КНУБА](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/jVVF_31102022_chep_1-500x380.jpg)