НОВИНИ КНУБА

Розширюємо межі нашого співробітництва: нова співпраця КНУБА та ДП «ДерждорНДІ»

Раді повідомити, що 27 липня було укладено договір про співпрацю між Київським національним університетом будівництва і архітектури та Державним підприємством «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна» (ДП «ДерждорНДІ»»). Ця угода спрямована на підвищення якості професійних освітніх послуг, ефективного формування компетентності і професійної свідомості студентів, а також приведення практики навчання відповідно до потреб будівельного ринку.

Це надзвичайно важливий крок для нашого університету, який допоможе активізувати науково-дослідницький та навчальний процес. Об’єднуючи наші зусилля, ми зможемо забезпечити студентам найсучасніші знання і навички, які відповідатимуть вимогам сучасного будівельного ринку.

Ми віримо, що ця співпраця принесе значні позитивні зміни в освітньому процесі та допоможе студентам успішно реалізувати свій професійний потенціал. Дякуємо команді ДП «ДерждорНДІ» за відкриття таких можливостей, і ми з нетерпінням чекаємо на успішне втілення наших спільних проєктів!

Начальник Центру міжнародного співробітництва та партнерства

Марія Мудра