Шахові змагання серед студентських команд в рамках Літньої Універсіади міста Києва

12-13 квітня, в рамках Літньої Універсіади міста Києва, відбулися шахові змагання серед студентських команд, участь у яких брала і команда КНУБА. У складі команди були: кандидат в майстри спорту Спірідонов Микола Юрійович, аспірант кафедри філософії, 1-розрядник Лизунов Георгій Вадимович – ПЦБ-44, Власенко Євген Олександрович – ТБКВМ-32, Каблаш Маркіян Тарасович – АРХ-12б, Олійник Софія Сергіївна – МО-32, Іляшенко Софія Володимирівна – БЦІ-16, Гаркуша Богдан Анатолійович – ПЦБ-35 та Ходаченко Анна Володимирівна – БЦІ-13. Тренер команди – доцент кафедри філософії, керівник шахового клубу КНУБА, майстер ФІДЕ, Ставрояні Сергій Сергійович.

В підготовці до змагань з шахів у КНУБА взяло активну участь керівництво шахового клубу: Ставрояні, Спірідонов та Лизунов, котрі провели велику інформаційну, організаційну та навчальну роботу серед студентської молоді.

Змагання проходили у червоному корпусі КНУ імені Т. Шевченка у командному та особистому заліках. У командному заліку взяли участь 13 команд провідних ВНЗ Києва. У підсумку 1-е місце посіла команда НТУУ КПІ ім. І. Сікорського, 2-е – команда КНУ ім. Т. Шевченка, 3-е – команда Університету телекомунікацій, команда КНУБА посіла почесне 4-е місце. У особистому заліку серед чоловіків у першу десятку потрапив Микола Спірідонов, серед дівчат – Іляшенко Софія та Олійник Софія.

Вітаємо учасників КНУБА, котрі захищали честь нашого університету, в рамках  Літньої Універсіади міста Києва.