НОВИНИ ГІСУТ,  Новини кафедри МПК

Щорічна студентська науково-практична конференція

18 квітня кафедра мовної підготовки і комунікації КНУБА провела щорічну Науково-практичну студентську конференцію – 2024.
Цього року Конференція відбулась в онлайн-режимі. Студенти, які брали участь, презентували доповіді на актуальні теми в будівництві, політиці, соціології, екології та архітектури. За результатами Конференції було відзначено наступних студентів:

1 місце

Юлія Червяк, ФУПП, група ПУА-23, І к. «Peculiarities of public administration in different historical types of societies» (Викл. О.Є. Вітрук )

2 місце

Іван Граб, БЦІ-23-8, Будівельний ф-т, ІІк. «Issues in contemporary architecture and urban planning» (Викл. С. І. Марченко )

Валерія Ломачевська, Арх. факультет, ОМ -23-1 «Global warming» (Викл. І.В. Соколова)

3 місце

Юлія Куреня, ФУПП, група ПМ-22-ІІк. «Values as a political issue» (Викл. О.Є. Вітрук)

Надія Степенко, ФУПП, група ПМ-22, ІІ к. «Media as an instrument for political mobilization» (Викл. О.Є. Вітрук)

Вітаємо усіх учасників Конференції, бажаємо творчих та професійних успіхів!