Швидкісне моделювання КОМПАС-3D: нові можливості системи

В рамках співпраці між Київським національним університетом будівництва і архітектури та компанією «Інформаційні технології САПР», у період з 13 по 15 вересня 2021 року на кафедрі будівельних машин факультету автоматизації і інформаційних технологій відбулося навчання викладачів на тему «Нові можливості Компас-3D», яке провів технічний спеціаліст компанії «Інформаційні технології САПР» Олександр Верстюк.

Компас-3D – інтерактивний графічний редактор з сучасним інтерфейсом та інструментальними засобами, які дозволяють створювати твердотілі об’єкти з використанням набору параметричних тіл для виконання проєктно-конструкторських, технологічних та дизайнерських робіт у машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві, архітектурі.

Так викладачі, серед яких були присутні в.о. завідувача кафедри будівельних машин, доцент Володимир Рашківський, доценти Євгеній Горбатюк, Дмитро Міщук, Максим Балака, асистент Олександр Тетерятник і доцент кафедри машин та обладнання технологічних процесів Максим Делембовський, мали змогу ознайомить з усіма ключовими нововведеннями та поліпшеннями у базовому функціоналі нової версії системи автоматизованого проєктування Компас-3D.

Під час проведеного курсу навчилися новим прийомам роботи для швидкого і точного креслення, створювати тривимірні деталі та складальні одиниці, розробляти і застосовувати бібліотеки елементів, отримувати на основі запроєктованих тривимірних моделей пов’язані комплекти конструкторських документів. По завершенню навчання кожен з викладачів отримав сертифікат.

Кафедра будівельних машин щиро вдячна директору компанії «Інформаційні технології САПР» Олександру Вінніку за можливість навчання та висловлює сподівання на подальшу співпрацю!

Максим Балака
доцент кафедри будівельних машин