Швидкісне моделювання КОМПАС-3D: нові можливості системи

В рамках співпраці між Київським національним університетом будівництва і архітектури та компанією «Інформаційні технології САПР», у період з 13 по 15 вересня 2021 року на кафедрі будівельних машин факультету автоматизації і інформаційних технологій відбулося навчання викладачів на тему «Нові можливості Компас-3D», яке провів технічний спеціаліст компанії «Інформаційні технології САПР» Олександр Верстюк.

Компас-3D – інтерактивний графічний редактор з сучасним інтерфейсом та інструментальними засобами, які дозволяють створювати твердотілі об’єкти з використанням набору параметричних тіл для виконання проєктно-конструкторських, технологічних та дизайнерських робіт у машинобудуванні, приладобудуванні, будівництві, архітектурі.

Так викладачі, серед яких були присутні в.о. завідувача кафедри будівельних машин, доцент Володимир Рашківський, доценти Євгеній Горбатюк, Дмитро Міщук, Максим Балака, асистент Олександр Тетерятник і доцент кафедри машин та обладнання технологічних процесів Максим Делембовський, мали змогу ознайомить з усіма ключовими нововведеннями та поліпшеннями у базовому функціоналі нової версії системи автоматизованого проєктування Компас-3D.

Під час проведеного курсу навчилися новим прийомам роботи для швидкого і точного креслення, створювати тривимірні деталі та складальні одиниці, розробляти і застосовувати бібліотеки елементів, отримувати на основі запроєктованих тривимірних моделей пов’язані комплекти конструкторських документів. По завершенню навчання кожен з викладачів отримав сертифікат.

Кафедра будівельних машин щиро вдячна директору компанії «Інформаційні технології САПР» Олександру Вінніку за можливість навчання та висловлює сподівання на подальшу співпрацю!

Максим Балака
доцент кафедри будівельних машин

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram