СОЦІАЛЬНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ  STEM-ОСВІТИ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ В БУДІВНИЦТВІ КНУБА

В рамках соціально-просвітницького проекту  у форматі STEM-освіти (ScienceTechnologyEconomyManagement – наука, технології, економіка, менеджмент) згідно меморандуму про співпрацю, укладеного кафедрою менеджменту в будівництві КНУБА та компанією «Фомальгаут-Полімін», студенти групи МО-41 успішно пройшли виробничу практику на сучасному підприємстві – заводі з виготовлення сухих будівельних сумішей ТОВ «Фомальгаут-Полімін». Основна мета виробничої практики – опанувати професійними компетенціями за оптимальний час в практико-орієнтованому ланцюгу навчання: якісні знання *якісні уміння* якісний результат роботи* затребуваність як професіонала* робота в Україні* якісне життя в Україні.

Компанія «Фомальгаут-Полімін» і власна ТМ POLIMIN – національний лідер серед українських виробників сухих будівельних сумішей. Продукція ТМ POLIMIN – це єдині українських будівельні суміші та лакофарбові матеріали, які першими вийшли на міжнародний ринок. Промислова група компаній FOMALGAUT GROUP  з виробничими потужностями понад 370 тис.т. в рік сухих будівельних сумішей, яка протягом 27 років виробляє інноваційні продукти і пропонує комплексні рішення для будівельного ринку.

Завод з виготовлення сухих будівельних сумішей ТОВ «Фомальгаут-Полімін» (м. Київ, вул. Пшенична, 2-а)  − ключова виробнича бізнес-одиниця групи компаній «Фомальгаут Груп», яка спеціалізується на виготовленні широкої лінійки високотехнологічних будівельних матеріалів: суміші для влаштування підлоги, клеї для плитки, заповнювачі швів, суміші для систем теплоізоляції фасадів, штукатурки (цементні, вапняні, силіконові, акрилові), шпаклівки і грунтовки, фарби, розчини для кладки, суміші для газобетону, гідроізоляції і т.д.

Реалізація соціально-просвітницького проекту  у форматі STEM-освіти наближає навчально-освітні програми КНУБА до вимог ринку праці, створює модель Центру професійної досконалості ( Center of Excellence).

Завідувач кафедри менеджменту в будівництві д.е.н., професор Г.М. Рижакова

керівник практики – к.т.н. М.В. Горбач