СЬОГОДЕННЯ

28.05.2024р відбулась зустріч студентів 161 і 192 спеціальностей і викладачів кафедри хімії з представниками фірм ТОВ “Зіверт Україна” (представник – Ільчаков Олександр Володимирович) і MASTERGROUP UKRAINE (представник – Федосенко Денис Валерийович). Мета зустрічі: ознайомлення студентів з виробництвом і технологією отримання новітніх будівельних матеріалів, а також зацікавлення молодих спеціалістів до працевлаштування в будівельних компаніях “Зіверт Україна” і MASTERGROUP UKRAINE.

В рамках популяризації освітньої програми «Новітні технології та дизайн сучасних стінових і оздоблювальних матеріалів» студенти Будівельно-технологічного факультету КНУБА на чолі з доцентом кафедри Хімії Вітовецькою Т.В. 30.04.2024 р. відвідали компанію «Коутекс», що займається виробництвом полімерних покриттів.
Проводячи досліди по одержанню полімерних композитів та їх нанесення на різні види поверхонь, студенти мали можливість вдосконалити отримані знання з дисциплін «Загальні хімічні технології» та «Органічна хімія»

КНУБА НА МІЖНАРОДНІЙ БУДІВЕЛЬНІЙ ВИСТАВЦІ INTERBUILDEXPO – 2024

🟦20-22 березня викладачі кафедри хімії КНУБА взяли участь у Міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo – 2024.

Під час виставки учасники та відвідувачі мали можливість отримати інформацію про КНУБА, поспілкуватися з представниками університету, переглянути проекти відновлення зруйнованих війною населених пунктів країни та проекти обстеження співробітниками КНУБА будівель та споруд. Університет також представляли найкращі студенти факультетів, які активно брали участь у спілкуванні з зацікавленими особами щодо навчання в університеті. Прикрасою стенду КНУБА на виставці була художня робота, яку виконувала студентка Архітектурного факультету, та проекти студентів, які можна створювати за допомогою 3-D будівельних принтерів.

Доцент кафедри хімії Вітовецька Т.В. разом із співробітниками відділу довузівської підготовки КНУБА 20 березня провела профорієнтаційні зустрічі з учнями випускних класів гімназій м. Біла Церква. Вітовецька Т.В. детально розповіла про спеціальності за якими готують фахівців Будівельно-технологічного факультету. Розповідь супроводжувалася презентацією в якій було висвітлено навчання та дозвілля студентів.

Доцент кафедри хімії Чорновол В.О. 6 лютого 2024 р. об 11-00 прийняла участь в онлайн вебінарі для дослідників та інноваторів України на тему: «Національний фонд досліджень України та «Офіс Горизонт Європа в Україні»: міжнародна грантова підтримка та конкурсні можливості для українських дослідників та інноваторів».

15.01.2024 р. відбулась зустріч викладачів кафедри хімії: проф. Гречанюк В.Г., проф. Козирєв А.В., доц. Вітовецька Т.В., доц. Чорновол В.О., доц. Ковальчук Ю.І. та доц. Маценко О.В. з проректором з наукової роботи та інноваційного розвитку КНУБА Ковальчуком О.Ю. щодо участі кафедри хімії у грантових програмах, міжнародних проектах, конкурсах стартап-проектів.

04-11.01.2024 відбулась міжнародна конференція “Наука і освіта” в Хайдусобосло (Угорщина), в якій прийняла участь проф. В. Гречанюк (БТФ)

Доцент кафедри хімії Вікторія Чорновол успішно завершила курс підвищення кваліфікації “Штучний інтелект та майбутнє освіти”, що був організований Міністерством цифрової трансформації України та організацією “Прогресильні”

Викладачі кафедри хімії: проф. Козирєв А.В., доц. Ковальчук Ю.І. та доц. Вітовецька Т.В. відвідали компанію «Коутекс» з метою залучення студентів 161 спеціальності оволодіти практичними навиками при виготовленні полімерних наливних підлог.

У рамках проведення профорієнтаційної роботи доцент кафедри хімії Тетяна Вітовецька 23.11.2023 р. відвідала Глевахівський академічний ліцей. Викладач представила учням 11-х класів презентаційний матеріал про вступ та навчання в КНУБА, а також розповіла та роздала інформаційні буклети про Будівельно-технологічний факультет.

На черговому засіданні Вченої ради було вручено Подяки за наукове керівництво студентськими науковими роботами, що приймали участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю “Хімічні технології та інженерія” доцентці кафедри хімії Вікторії Чорновол та студентці Софії Макаренко.
Щиро вітаємо колег та бажаємо подальших успіхів!

🔷 З 13 по 20 вересня 2023 року в м. Нетанія (Ізраїль) відбулась XVIII Українсько-Ізраїльська конференція 🇺🇦 🇳🇮 “Сучасні досягнення в науці та освіті” в гібридному форматі.

🔶 Головною метою конференції було обмін досвідом і досягненнями у галузі науки і техніки, сучасних технологій, у тому числі освітніх, між науковцями, освітянами та промисловцями України та Ізраїлю.

🧑‍🎓 З доповідями виступили представники нашого університету 🏢 зав. каф. хімії, проф. ВІРА ГРЕЧАНЮК, доценти кафедри організації і управління будівництвом ІННА ШАТРОВА та ОЛЕНА ДЕМИДОВА. Доповіді опубліковані в збірнику праць XVIII Міжнародної наукової конференції, який індексується в Google Scholar.

Доцент кафедри хімії КНУБА Тетяна Вітовецька провела профорієнтаційну роботу з учнями старших класів ліцею №1 селища Кирнасівка, що на Вінничині. Тетяна Василівна продемонструвала відео матеріал про навчання, студенське життя та дозвілля в КНУБА та розповіла учням про спеціальності, на які здійснюється набір абітурієнтів.

Старшим викладачем кафедри хімії КНУБА в квітні та травні 2023 проведено профорієнтаційні зустрічі з учнями старших класів ліцею №1 м. Бобровиця, школи №1 Бобровицького закладу середньої освіти та випускниками Кобищанського навчального закладу. Валерій Юхимович розповів учням про вступ до КНУБА-2023 та всі деталі навчання на Будівельно-технологічному факультеті.

Доцент кафедри хімії Тетяна Вітовецька 16.05.2023 року провела профорієнтаційну зустріч в онлайн форматі зі студентами старших курсів Немирівського коледжу будівництва та архітектури. Майбутні абітурієнти дізналися про престижність навчання, студентське життя та дозвілля в КНУБА.

20 квітня 2023 року відбулась ІV Міжнародна науково-практична інтернет конференція присвячена 20-річчю створення кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві в якій прийняли участь викладачі кафедри хімії професор Гречанюк В.Г., доцент Маценко О.В , доцент Ковальчук Ю.І, доцент Чорновол В.О. і асистент Грабіна Т.Д.

Доцент кафедри хімії Ковальчук Юлія Ігорівна взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ХVI Менделєєвські читання», отримала сертифікат учасника №00226 від 14.03.2023 року.

Професор кафедри хімії КНУБА Кочетов Генадій Михайлович за Європейською науковою програмою COST прийняв участь у Міжнародній конференції з зеленої хімії в Університеті Вальядолиду (Іспанія), на якій презентував роботу, виконану в КНУБА разом із співробітниками університету Дмитром Самченком, Олесем Ластівкою та Дмитром Деречею.

У вівторок, 21 березня відбулася зустріч викладача кафедри хімії Будівельно-технологічного факультету КНУБА Маценко Олександри з учнями 11-х класів Вишнівського академічного ліцею №1 Києво-Святошинського району, м. Вишневе. Викладач Маценко Олександра розповіла про факультети КНУБА, про переваги навчання в нашому університеті і перспективи працевлаштування. Також зробила акцент на спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія (ХТІ) та висококваліфікованих професорах і доцентах, які викладають на кафедрі хімії і запропонувала вибрати Будівельно-технологічний факультет КНУБА для подальшого навчання і отримання престижних затребуваних професій. Наприкінці зустрічі запропонувала учням завітати 1 квітня на «День відкритих дверей» до нашого університету і дізнатися більше інформації про перспективи навчання в КНУБА.
15 березня 2023 року доцент кафедри хімії Чорновол Вікторія Олександрівна провела профорієнтаційну зустріч із ліцеїстами старших класів Ольшаницького ліцею Київської області в онлайн форматі. В рамках зустрічі було обговорено можливості отримання вищої освіти в КНУБА та детально розглянуто професії в будівельній галузі.
Вікторія Олександрівна поділилася своїм досвідом та знаннями про вступ до університету, а також про життя та навчання в КНУБА. Учні ліцею активно запитували і задавали питання, що стосуються їх майбутньої кар’єри та вибору професії.

7.03.2023 року доцент кафедри Хімії Тетяна Вітовецька провела профорієнтаційну зустріч з випускниками Кропивницького будівельного коледжу в онлайн форматі. Під час бесіди Тетяна Василівна надала студентам коледжу у вигляді відео презентації загальну інформацію про вступ та навчання в КНУБА, а також розповіла про переваги навчання на спеціальностях Будівельно-технологічного факультету, про проходження студентами практики та перспективи подальшого працевлаштування.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram