СЬОГОДЕННЯ

Доцент кафедри хімії Вікторія Чорновол успішно завершила курс підвищення кваліфікації “Штучний інтелект та майбутнє освіти”, що був організований Міністерством цифрової трансформації України та організацією “Прогресильні”

Викладачі кафедри хімії: проф. Козирєв А.В., доц. Ковальчук Ю.І. та доц. Вітовецька Т.В. відвідали компанію «Коутекс» з метою залучення студентів 161 спеціальності оволодіти практичними навиками при виготовленні полімерних наливних підлог.

У рамках проведення профорієнтаційної роботи доцент кафедри хімії Тетяна Вітовецька 23.11.2023 р. відвідала Глевахівський академічний ліцей. Викладач представила учням 11-х класів презентаційний матеріал про вступ та навчання в КНУБА, а також розповіла та роздала інформаційні буклети про Будівельно-технологічний факультет.

На черговому засіданні Вченої ради було вручено Подяки за наукове керівництво студентськими науковими роботами, що приймали участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю “Хімічні технології та інженерія” доцентці кафедри хімії Вікторії Чорновол та студентці Софії Макаренко.
Щиро вітаємо колег та бажаємо подальших успіхів!

🔷 З 13 по 20 вересня 2023 року в м. Нетанія (Ізраїль) відбулась XVIII Українсько-Ізраїльська конференція 🇺🇦 🇳🇮 “Сучасні досягнення в науці та освіті” в гібридному форматі.

🔶 Головною метою конференції було обмін досвідом і досягненнями у галузі науки і техніки, сучасних технологій, у тому числі освітніх, між науковцями, освітянами та промисловцями України та Ізраїлю.

🧑‍🎓 З доповідями виступили представники нашого університету 🏢 зав. каф. хімії, проф. ВІРА ГРЕЧАНЮК, доценти кафедри організації і управління будівництвом ІННА ШАТРОВА та ОЛЕНА ДЕМИДОВА. Доповіді опубліковані в збірнику праць XVIII Міжнародної наукової конференції, який індексується в Google Scholar.

Доцент кафедри хімії КНУБА Тетяна Вітовецька провела профорієнтаційну роботу з учнями старших класів ліцею №1 селища Кирнасівка, що на Вінничині. Тетяна Василівна продемонструвала відео матеріал про навчання, студенське життя та дозвілля в КНУБА та розповіла учням про спеціальності, на які здійснюється набір абітурієнтів.

Старшим викладачем кафедри хімії КНУБА в квітні та травні 2023 проведено профорієнтаційні зустрічі з учнями старших класів ліцею №1 м. Бобровиця, школи №1 Бобровицького закладу середньої освіти та випускниками Кобищанського навчального закладу. Валерій Юхимович розповів учням про вступ до КНУБА-2023 та всі деталі навчання на Будівельно-технологічному факультеті.

Доцент кафедри хімії Тетяна Вітовецька 16.05.2023 року провела профорієнтаційну зустріч в онлайн форматі зі студентами старших курсів Немирівського коледжу будівництва та архітектури. Майбутні абітурієнти дізналися про престижність навчання, студентське життя та дозвілля в КНУБА.

20 квітня 2023 року відбулась ІV Міжнародна науково-практична інтернет конференція присвячена 20-річчю створення кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві в якій прийняли участь викладачі кафедри хімії професор Гречанюк В.Г., доцент Маценко О.В , доцент Ковальчук Ю.І, доцент Чорновол В.О. і асистент Грабіна Т.Д.

Доцент кафедри хімії Ковальчук Юлія Ігорівна взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ХVI Менделєєвські читання», отримала сертифікат учасника №00226 від 14.03.2023 року.

Професор кафедри хімії КНУБА Кочетов Генадій Михайлович за Європейською науковою програмою COST прийняв участь у Міжнародній конференції з зеленої хімії в Університеті Вальядолиду (Іспанія), на якій презентував роботу, виконану в КНУБА разом із співробітниками університету Дмитром Самченком, Олесем Ластівкою та Дмитром Деречею.

У вівторок, 21 березня відбулася зустріч викладача кафедри хімії Будівельно-технологічного факультету КНУБА Маценко Олександри з учнями 11-х класів Вишнівського академічного ліцею №1 Києво-Святошинського району, м. Вишневе. Викладач Маценко Олександра розповіла про факультети КНУБА, про переваги навчання в нашому університеті і перспективи працевлаштування. Також зробила акцент на спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія (ХТІ) та висококваліфікованих професорах і доцентах, які викладають на кафедрі хімії і запропонувала вибрати Будівельно-технологічний факультет КНУБА для подальшого навчання і отримання престижних затребуваних професій. Наприкінці зустрічі запропонувала учням завітати 1 квітня на «День відкритих дверей» до нашого університету і дізнатися більше інформації про перспективи навчання в КНУБА.
15 березня 2023 року доцент кафедри хімії Чорновол Вікторія Олександрівна провела профорієнтаційну зустріч із ліцеїстами старших класів Ольшаницького ліцею Київської області в онлайн форматі. В рамках зустрічі було обговорено можливості отримання вищої освіти в КНУБА та детально розглянуто професії в будівельній галузі.
Вікторія Олександрівна поділилася своїм досвідом та знаннями про вступ до університету, а також про життя та навчання в КНУБА. Учні ліцею активно запитували і задавали питання, що стосуються їх майбутньої кар’єри та вибору професії.

7.03.2023 року доцент кафедри Хімії Тетяна Вітовецька провела профорієнтаційну зустріч з випускниками Кропивницького будівельного коледжу в онлайн форматі. Під час бесіди Тетяна Василівна надала студентам коледжу у вигляді відео презентації загальну інформацію про вступ та навчання в КНУБА, а також розповіла про переваги навчання на спеціальностях Будівельно-технологічного факультету, про проходження студентами практики та перспективи подальшого працевлаштування.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram