Спеціальність 183 “Технології захисту навколишнього середовища”

Галузь знань

18 “Виробництво та технології”

Спеціальність

183 “Технології захисту навоклишнього середовища”

Освітня програма

«Технології захисту навколишнього середовища»

Освітній ступінь

Магістр

Порядок прийому у 2024 році

Вартість навчання

• Денна: 17100 грн
  • Заочна: 11000 грн
* Вартість вказана за семестр навчання за контрактом в 2023/2024 навчального року

При вступі на місця державного замовлення абітурієнт надає мотиваційний лист та результати національного мультипредметного тесту2022-2023 р.р. або сертифікат ЗНО 2020-2021 р.р.

При вступі на навчання за контрактом абітурієнт надає лише мотиваційний лист

Короткий опис програми

Освітня програма «Технології захисту навколишнього середовища» пропонує комплексний підхід до здійснення діяльності в сфері розробки технологій захисту навколишнього середовища та реалізує це через навчання і практичну підготовку. Дисципліни орієнтовані на актуальні напрями, в рамках яких можливий подальший професійний та науковий розвиток фахівця.

Переваги програми

• високий рівень професійної підготовки, який традиційно надається в університеті;
  • можливість успішної подальшої професійної та наукової кар’єри фахівця за наступними посадами: лаборанти в галузі біологічних досліджень; консультанти в сільському, лісовому, водному господарствах та в природно-заповідній справі; фахівці спеціалізованої освіти та інші фахівці в галузі освіти та навчання; технічні фахівці в галузі управління; лаборанти та техніки в інших сферах наукових досліджень;
  • поєднання теорії і практики забезпечується потужною лабораторною базою для вивчення сучасних природоохоронних технологій захисту навколишнього середовища, в тому числі, у галузі «зеленого будівництва» та кліматичних змін і забезпечення екологічної безпеки;
  • перспективи: широкий вибір вакансій на ринку праці  в галузі технологій захисту навколишнього середовища та природоохоронної сфери;
  • можливість навчання англійською мовою;

Можливість навчання та стажування за кордоном

Участь у програмі «подвійний диплом». Укладені угоди про міжнародну академічну мобільність Еразмус+, подвійний диплом, міжнародні проєкти, що передбачають навчання студентів в навчальних закладах країн-партнерів: Люблінська політехніка, Білостоцький технічний університет (Польща).

Основні дисципліни фахової підготовки

• Професійна іноземна мова, Інтелектуальна власність та методологія наукових досліджень, Стратегії сталого розвитку будівельної галузі в умовах кліматичних змін, Охорона праці в технологіях захисту навколишнього середовища.
  • Цивільний захист, Розробка будівельних проєктів в узгодженні з категоріями стійкості “зеленого” будівництва, Моніторинг якості довкілля і статистична обробка експериментальних даних та результатів наукових досліджень, Екологічне управління та планування у “зеленому” будівництві, Технології “чистого” виробництва та їх впровадження, ВІМ-технології в будівельній галузі.

Посади, які можуть обіймати випускники

• Фахівець з геосистемного моніторингу навколишнього середовища.
  • Експерт з екології
  • Асистент.
  • Викладач закладу вищої освіти.
  • Фахівець з управління природокористуванням.
  • Технік-еколог.
  • Інспектор з охорони природи.
  • Інженер з охорони навколишнього середовища
  • Інженер з техногенно-екологічної безпеки
  • Молодший науковий співробітник (галузь інженерної справи)

Установи-партнери

ЗВО України, які здійснюють підготовку спеціалістів спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища»; Люблінська політехніка, Білостоцький технічний університет (Польща); Краківський технологічний університет; Академічне співтовариств Михайла Болудянського, м. Кошице (Словакія); Чеський-технічний університет.

• Посилання на сторінку приймальної комісії університету:

• Контактна інформація навчально-наукового інституту архітектури та будівництва:

Адреса:
    м.Київ, проспект Повітряних Сил, 31

pk@knuba.edu.ua Приймальна комісія

knuba@knuba.edu.ua Канцелярія університету

Довідкова телефонів університету: (044) 241-55-80

Приймальна комісія КНУБА:

+38(044)245-46-90,

viber, telegram: +380973321068

Кафедра розташована в головному корпусі університету (каб. 247, 241, 243)

• АДРЕСА ДЕКАНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ ТА ЕКОЛОГІЇ:
    03037, м Київ, проспект Повітряних Сил, 31, каб 166
    Тел. (044) 245-48-44
  • АДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
    vstup.knuba.edu.ua

E-mail: pk@knuba.edu.ua

03037, м. Київ, проспект Повітряних Сил, 31, кімн.122,

моб.: +38 097 332 10 68 (telegram, viber)

тел.: +38(044) 245 46 90;

Телеграм канал Вступ КНУБА 2023 https://t.me/vstup_knuba

З питань навчання на умовах контракту: кім. 217, 225, тел. +38(044) 241-55-20

Admission to study for international students

Phone : +38(044) 241-55-22, +38(044) 245-48-58, Phone/fax: +38(044) 2484901