Спеціальність 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

Галузь знань

19 Архітектура та будівництво

Спеціальність

194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

Освітня програма

«Водогосподарське будівництво і управління водними ресурсами та системами»

Освітній ступінь

Предмети НМТ 2022 року

• Українська мова
  • Історія України
  • Біологія, фізика, хімія, географія, українська література, іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська).

Вартість навчання

• Денна: 17100 грн
  • Заочна: 11000 грн
* Вартість вказана за семестр навчання за контрактом в 2023/2024 навчального року

При вступі на місця державного замовлення абітурієнт надає мотиваційний лист та результати національного мультипредметного тесту2022-2023 р.р. або сертифікат ЗНО 2020-2021 р.р.

При вступі на навчання за контрактом абітурієнт надає лише мотиваційний лист

Короткий опис програми

Освітня програма орієнтована на оволодіння знаннями, вміннями та навичками спрямованими на підготовку фахівця у сфері проектування, будівництва, експлуатації гідротехнічних вузлів, природоохоронних споруд та об’єктів водної інженерії та водних технологій, які забезпечують сталий розвиток урбанізованих територій.

Переваги програми

• високий рівень професійної підготовки, котрий традиційно надається в університеті;
  • можливість успішної подальшої професійної та наукової кар’єри фахівця у відповідних спеціалізаціях (промислове і цивільне будівництво; міське будівництво та господарство; сільськогосподарське будівництво; водопостачання і водовідведення; раціональне використання водних ресурсів;
  • поєднання теорії і практики забезпечується потужною лабораторною базою для випробування будівельних матеріалів, виробів, конструкцій;
  • перспективи: широкий вибір вакансій на ринку праці в будівельній галузі;

Можливість навчання та стажування за кордоном

Участь у програмі «подвійного диплому» у Польщі в Білостоцькій Політехніці.

Основні дисципліни фахової підготовки

Основи академічного письма, Історія української державності та культури, Історія філософії та філософської думки, Ділова іноземна мова, Політологія, Фахова іноземна мова, Вища математика, Фізика, Хімія, Екологія та безпека життєдіяльності, Фізичне виховання, Інформаційні технології, Інженерна та комп’ютерна графіка, Теоретична механіка, Технічна механіка рідини і газу, Інженерна гідравліка, Опір матеріалів, Гідравлічні та аеродинамічні машини, Будівельне матеріалознавство, Інженерна геодезія (загальний курс), Інженерна геологія, механіка ґрунтів, Гідрологія, Основи охорони праці, Будівельні конструкції, Будівельні машини та обладнання. Виробнича база, Організація та технологія будівництва, Техніко-економічні розрахунки, Системи та мережі водопостачання, Системи та мережі водовідведення, Гідротехнічні споруди, Експлуатація споруд ВГК, Гідротехнічні водозабірні споруди, Охорона водних ресурсів, Основи гідромеліорацій, Захисні ГТС, Хімія води та технології очистки, Виробнича підготовка, Навчальна (геодезична) практика.

Крім обов′язкових дисциплін програмою передбачено вибіркові компоненти обсягом 60 кредитів: ВІМ-технології у проектуванні будівель і споруд, кошториси та інші.

Посади, які можуть обіймати випускники

• інженер-будівельник,

• інженер-проектувальник,

• інженер-технолог,

• технік-лаборант,

• кошторисник,

• інженер з експлуатації гідротехнічних, водогосподарських та природоохоронних споруд.

Установи-партнери

ЗВО України, що здійснюють підготовку фахівців спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»; Білостоцька Політехніка (Білосток, Польща); Люблінська політехніка (Люблін, Польща) Technische Hochschule Lübeck – University of Applied Sciences (Любек, Німеччина).

• Посилання на сторінку приймальної комісії університету:

• Контактна інформація навчально-наукового інституту архітектури та будівництва:

Адреса:
    м.Київ, проспект Повітряних Сил, 31

pk@knuba.edu.ua Приймальна комісія

knuba@knuba.edu.ua Канцелярія університету

Довідкова телефонів університету: (044) 241-55-80

Приймальна комісія КНУБА:

+38(044)245-46-90,

viber, telegram: +380973321068

• АДРЕСА ДЕКАНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ ТА ЕКОЛОГІЇ:
    03037, м Київ, проспект Повітряних Сил, 31, каб 166
    Тел. (044) 245-48-44

• АДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
    vstup.knuba.edu.ua

E-mail: pk@knuba.edu.ua

03037, м. Київ, проспект Повітряних Сил, 31, кімн.122,

моб.: +38 097 332 10 68 (telegram, viber)

тел.: +38(044) 245 46 90;

Телеграм канал Вступ КНУБА 2023 https://t.me/vstup_knuba

З питань навчання на умовах контракту: кім. 217, 225, тел. +38(044) 241-55-20

Admission to study for international students

Phone : +38(044) 241-55-22, +38(044) 245-48-58, Phone/fax: +38(044) 2484901