Спеціальність 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

Галузь знань

19 Архітектура та будівництво

Спеціальність

194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

Освітня програма

«Водогосподарське будівництво і управління водними ресурсами та системами»

Освітній ступінь

Магістр

Порядок вступу у 2024 році

ЄВІ не менше 100
Фахове вступне випробування

Вартість навчання

• Денна: 21000 грн
  • Заочна: 16500 грн
* Вартість вказана за семестр навчання за контрактом в 2023/2024 навчального року

При вступі на місця державного замовлення абітурієнт надає мотиваційний лист та результати ЄВІ. Здає фахове вступне випробування.

При вступі на навчання за контрактом абітурієнт надає лише мотиваційний лист.

Короткий опис програми

Освітня програма «Водогосподарське будівництво і управління водними ресурсами та системами» направлена на підготовку фахівців в галузі гідротехнічного будівництва та управління водними ресурсами, об’єктами водної інженерії; формує у здобувачів вищої освіти комплекс знань, умінь та навичок щодо структури водогосподарських систем та процесів проектування, будівництва і експлуатації гідротехнічних, захисних, водопровідних та інших об’єктів водної інженерії, управління ризиками та природоохоронними заходами.

Переваги програми

• високий рівень професійної підготовки в галузі гідротехнічного будівництва та водної інженерії, який традиційно надається в університеті;
  • широкі можливості для успішної подальшої професійної кар’єри у сфері проектування, будівництва, управління та експлуатації гідротехнічних споруд та об’єктів водної інженерії; систем водопостачання та водовідведення; захисних споруд; об’єктів промисловості та міського господарства, де використовують воду або контролюють її якість; природоохоронних комплексів;
  • тісна співпраця з потенційними працедавцями, урахування їх вимог до майбутніх фахівців;
  • конкурентоспроможність на ринку праці в будівельній та водогосподарській галузі, що відкриває перспективи для успішної професійної та наукової кар’єри в майбутньому;
  • можливість участі у програмах по обміну студентами та отримання подвійних дипломів.

Можливість навчання та стажування за кордоном

Участь у програмах по обміну студентами Erasmus+ та програмах «подвійного диплому» у Польщі в Краківському технологічному університеті ім. Тадеуша Костюшка, Люблінській політехніці, Білостоцькому технічному університеті.

Основні дисципліни фахової підготовки

Інноваційні та ресурсоефективні водні технології, інформаційні технології в гідротехнічному будівництві, управління ризиками, організація діяльності та управління водогосподарськими комплексами, водні шляхи і порти, проектна справа у водогосподарському будівництві, захисні гідротехнічні споруди, організація моніторингу екологічного стану та раціонального використання водних ресурсів, сучасні методи моделювання водних потоків, методика наукових досліджень, професійна іноземна мова.

Крім обов′язкових дисциплін програмою передбачені вибіркові дисципліни обсягом 24 кредити.

Посади, які можуть обіймати випускники

• наукові співробітники (будівництво, водне господарство, меліорація),
  • інженери в галузі будівництва (гідротехнік, інженер з меліорації),
  • інженер з технічного нагляду (будівництво),
  • інженер-проектувальник (водне господарство),
  • інженер з проектно-кошторисної роботи,
  • інженер-будівельник,
  • інженери (інші галузі інженерної справи),
  • інженер-гідротехнік,
  • інженер з використання
  • водних ресурсів,
  • інженер з природокористування,
  • інженер станції насосної (групи станцій),
  • фахівець з використання водних ресурсів.

Установи-партнери

ЗВО України, що здійснюють підготовку фахівців спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»; Краківський технологічний університет ім. Тадеуша Костюшка (Польща), Білостоцька Політехніка (Білосток, Польща); Люблінська політехніка (Люблін, Польща).

• Посилання на сторінку приймальної комісії університету:

• Контактна інформація навчально-наукового інституту архітектури та будівництва:

Адреса:
    м.Київ, проспект Повітряних Сил, 31

pk@knuba.edu.ua Приймальна комісія

knuba@knuba.edu.ua Канцелярія університету

Довідкова телефонів університету: (044) 241-55-80

Приймальна комісія КНУБА:

+38(044)245-46-90,

viber, telegram: +380973321068

• АДРЕСА ДЕКАНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ ТА ЕКОЛОГІЇ:
    03037, м Київ, проспект Повітряних Сил, 31, каб 166
    Тел. (044) 245-48-44

• АДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
    vstup.knuba.edu.ua

E-mail: pk@knuba.edu.ua

03037, м. Київ, проспект Повітряних Сил, 31, кімн.122,

моб.: +38 097 332 10 68 (telegram, viber)

тел.: +38(044) 245 46 90;

Телеграм канал Вступ КНУБА 2023 https://t.me/vstup_knuba

З питань навчання на умовах контракту: кім. 217, 225, тел. +38(044) 241-55-20

Admission to study for international students

Phone : +38(044) 241-55-22, +38(044) 245-48-58, Phone/fax: +38(044) 2484901