Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Спільна команда КНУБА та фонду Реконструкції та розвитку України передали нагороди польським благодійникам та волонтерам

У четвер, 27 квітня 2023 року у приміщенні Люблінського коронного трибуналу м. Люблін (Республіка Польща) відбувся офіційний захід для благодійників та волонтерів в рамках українсько-польського співробітництва. Захід був організований Польським житловим товариством м. Люблін, його президентом Казімєжем Видисевичем під патронатом Генерального консула України у Любліні та командою фонду Реконструкції та розвитку України, яку очолює аспірант КНУБА – Артем Гончаренко.

В рамках заходу дипломи з присвоєнням почесного звання «ДОБРОЧИНЕЦЬ» – Люди Великих Сердець – Тихі Герої» отримали:

 • Wojciech Baryła – Unique Concepts
 • Wiesław Blicharski – FHU HANDBUD SP. Z O.O. Włodawa
 • Mirosław Czech – Dyrektor Oddziału w Lublinie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
 • Kazimierz Gajek – Dwór Anna
 • Marcin Gapski – dyrektor Muzeum Ziem Wschodnich Dawnej Rzeczypospolitej w Lublinie
 • Marek Gromaszek – Prezes Lubelskiego Oddziału Miłośników Lwowa i Kresów Płn-Wsch.
 • Tomasz Kalinowski – wolontariusz
 • Jan Konopko – wolontariusz Hrubieszów
 • Artur Popko – Prezes Budimex Spółka Akcyjna
 • Marek Suszek – EKSAM MSM-BUDOWNICTWO SP. Z O.O. SP.K. Lublin
 • Andrzej Szczygielski – FABRYKA KABLI ELPAR SP. Z O.O. Parczew
 • Robert Wiciński – Prezes Lubelskiej Agencji Ochrony Środowiska S.A.
 • Barbara Wierzchowska – wolontariusz Hrubieszów
 • Piotr Więckowski – wolontariusz
 • Grzegorz Wójcikowski – Rotary Club Lublin Centrum

Артем Гончаренко звернувся до учасників офіційного заходу: «Благодійний фонд «Реконструкції та розвитку України» спільно з Польським житловим товариством м. Люблін, яке є розпорядником конкурсу «Кришталева цегла», і яке має давній досвід співпраці з Україною з часів будівництва «Донбас-Арени», зараз реалізують низку спільних проектів разом з Київським національним університетом будівництва та архітектури. Підтримка, яку надає народ Польщі сьогодні, відіграє велику роль для нашої майбутньої проти спільного ворога. Наша тісна співпраця дає надію не тільки нашим людям в тилу, а й нашим захисникам на передовій. Сьогодні вручені нагороди, тим польським волонтерам, які без зайвих розмов, гучних афішувань та заяв у ЗМІ допомагали й допомагають Україні. Ми сподіваємось, що наша подальша співпраця збільшить кількість нових проєктів та допомоги моїй країні. Я хочу сьогодні подякувати всім польським благодійникам та передати дві почесні нагороди від нашого Фонду для тих, хто зробив свій великий внесок у нашу спільну справу».

Також у заході взяли участь волонтери БФ «Реконструкції та розвитку України», серед яких студент Київського національного університету будівництва та архітектури – Михайло Лукашев, які від імені президента Фонду Артема Гончаренка вручили нагороди  БФ «Реконструкції та розвитку України». Зокрема відзнаки Фонду отримали Prezydent Miasta Lublin – dr Krzysztof Żuk і Prezes Lubelskiego Oddzialu Stowarzyszenia „Milosnikôw Lwowa i Kresôw Poludniowo-Wschodnich” – Marek Gromaszek.

«З великим задоволенням вітаю всіх вас тут, у центрі Любліна. З великою шаною від імені нашого благодійного фонду, відзначаємо і дякуємо тим, хто робить все можливе, щоб допомогти нам у боротьбі за нашу незалежність. Ми глибоко вражені відданістю, яку показав Польський народ, це свідчить що ви справді підтримуєте про ваших сусідів. Ви усі вклали свій власний час і енергію в цю справу, і саме завдяки їм ми можемо прямуємо до нашої мети – до перемоги. На даний час наш фонд “Реконструкції та розвитку України“ працює над проектом мобільних шпиталів які рятують людей безпосередньо у прифронтових регіонах. Ми будемо вдячні за підтримку цього проекту! Зміцнення наших стосунків це без перебільшення прояв волелюбності та дружності. Завдяки нам усім вистоять європейські цінності»   –  заявив під час урочистостей представник БФ «Реконструкції та розвитку України», студент Київського національного університету будівництва та архітектури..

У свою чергу  Андрій Станько, волонтер БФ «Реконструкції та розвитку України» наголосив: «Мобільні фронтові госпіталі. Ось що вкрай необхідне сьогодні на передовій. Це можливість надавати кваліфіковану медичну допомогу нашим військовим навіть в найгарячіших точках. Кожен такий госпіталь оснащений узд, рентгеном, операційною і здатен рятувати до 100 життів щодня. Українці, долучайтеся до збору, що проводить благодійний фонд «Реконструкціі та розвитку України», разом ми зможемо забезпечити такими госпіталями всю лінію фронту. Кожен грошовий переказ – це чиєсь врятоване життя і ваш особистий внесок у перемогу».

Як повідомлялось раніше, в рамках масштабного проєкту БФ «Реконструкції та розвитку України» «Мобільні фронтові госпіталі» перший такий госпіталь вже передано Головному управлінню розвідки Міністерства оборони. Зараз він рятує сотні життів наших захисників у найгарячіших точках у двадцятикілометровій прифронтовій зоні на Донецькому напрямку. У планах Фонду забезпечити такими госпіталями всю лінію фронту.

Нагадаємо, що благодійним фондом «Реконструкції та розвитку України» продовжується збір коштів на мобільні фронтові госпіталі для військових на передовій.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram