СПІВПРАЦЯ ІЗ РОБОТОДАВЦЯМИ ТА ІНОЗЕМНИМИ ВНЗ

В липні 2023р. доцент Бондарева Л.О. та доцент Носенко В.С. прийнали участь та представили доповідь у 19-й польській конференції з механіки ґрунтів, інженерної геології та геотехніки у місті Гливиці де організували співпрацю із факультетом цивільної інженерії (Faculty of Civil Engineeringpolsl.pl/rb/en/) на чолі із деканом prof. dr hab. inz. Joanna BZOWKA.

Кафедра геотехніки є ініціаторам міжнародної співпраці в галузі будівництва і цивільної інженерії. За ініціативи завідуючого кафедри геотехніки проф. Бойко І.П. та проф. Сахарова В.О. підписано договір про співпрацю між Зеленогурським університетом (УЗ) (Польща) та Київським національним університетом будівництво і архітектури (Україна). В рамках договору проводять міжнародні конференції “Challanges in Geotechnical Engineering”. Перша конференція відбулась у 2015 році, наступні у 2017 та 2019 роках.

Також в рамках міжнародної співпраці консорціумом із 3 університетів Зеленогурським університетом (Зелена Гура, Польща), Західнопоморським технологічним університетом (Щецин, Польща) та Київським національним університетом будівництва і архітектури (Київ, Україна) проведено міжнародний науковий експеримент “Pile test 2019”

Загальне фото участників конференції
Договір про співпрацю, стр.1
Договір про співпрацю, стр.2
Договір про співпрацю, стр.3
Списк осіб, делегованих для участі в конференції від імені КНУБА

01 лютого 2021 року укладена угода про наукове співробітництво між Київським національним університетом будівництва та архітектури (КНУБА) та Товариством із обмеженою відповідальністю “Паля”. Нижче навадено посилання на угоду.

Угода про наукове співробітництво.