Новини,  НОВИНИ КНУБА

Співпраця Архітектурного факультету КНУБА з компанією «Золотий мандарин»

У сучасних умовах в архітектурному навчанні особливо актуальним на усіх курсах, а не лише наприкінці навчання, є впровадження завдань, що наближені до реальних умов, технологій і потреб. Для налагодження зв’язків з фаховим середовищем важливим є залучення до навчального процесу потенційних роботодавців, представників провідних компаній, що займаються проєктуванням, будівництвом та виробництвом.

Прикладом такої успішної і вже системної співпраці є фахові екскурсії та впроваджені в курсове проєктування реалістичні завдання на основі технологій виробництва різноманітних бетонних виробів компанії «Золотий мандарин», що розташована у м. Вишневе. Після ознайомлення з виробничими можливостями, студенти-архітектори проєктували архітектурне середовище малих форм під керівництвом завідувача кафедри ОААП професора О.С.Слєпцова та викладачами з проєктування на 2 курсі: Н.Ю.Меженна, О.С.Северіна, І.В.Якубовський, Г.Н.Ушаков, В.А.Богданов, Т.А.Олійник. Результатом цієї співпраці вже є цікаві проєкти, які увійшли до методичного альбому.

13 листопада 2023 р. відбулось урочисте нагородження студентів кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування, які виконали особливо ґрунтовні проєкти з власними авторськими виробами з бетону для ландшафтних композицій і малих форм.

Заохочувальні призи та пам’ятні грамоти студентам вручали декан Архітектурного факультету професор Олександр Кащенко, комерційний директор компанії «Золотий мандарин» Василь Мацковський та завідувач кафедри ОААП професор Олександр Слєпцов. Нагороди отримали: Кирило Зимин, Маргарита Мельник, Діана Махновська, Артемій Базирін, Вікторія Ляхова, Роман Біловус, Софія Купрієнко та Софія Прус.

Представник компанії, яка може стати для студентів майбутнім роботодавцем та партнером, Василь Мацковський відзначив потужний творчий потенціал наших студентів і окреслив, навіть, можливе впровадження студентських розробок у виробництво.

Студенти і викладачі отримали важливий актуальний досвід і Архітектурний факультет налагодив партнерську співпрацю з потужною компанією «Золотий мандарин».

Гліб Ушаков, доцент кафедри ОААП