Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ ЗІ СТЕЙКГОЛДЕРОМ GRUNDFOS УКРАЇНА

               9 листопада 2023 року доцент кафедри водопостачання та водовідведення Олександр КРАВЧУК відвідав офіс компанії GRUNDFOS Україна, яка є стейкголдером освітніх програм «Водопостачання та водовідведення» в рамках спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та «Водогосподарське будівництво і управління водними ресурсами та системами» в рамках спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». Компанія Grundfos є найбільшим виробником насосів у світі, який базується в Данії та налічує понад 19 000 співробітників по всьому світу.  
            Під час візиту представниками компанії було продемонстровано новітню продукцію, сучасні інженерні та енергоефективні рішення  при конструюванні, проєктуванні, монтажі та експлуатації насосного обладнання з метою висвітлення передових технологій та світового досвіду під час викладання дисциплін «Гідравлічні та аеродинамічні машини» та «Насосні і повітродувні станції». Також було обговорено конкурс студентських проєктів, який організовує компанія GRUNDFOS Україна з метою заохочення студентів КНУБА до вивчення даної тематики. Крім цього представники компанії будуть продовжувати проводити семінари для студентів під час вивчення зазначених дисциплін.
Компанія Grundfos є найбільшим виробником насосів у світі, який базується в Данії та налічує понад 19 000 співробітників по всьому світу. 
Доцент кафедри водопостачання та водовідведення Олександр КРАВЧУК  
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram