Новини,  НОВИНИ КНУБА

Старт зимових свят у КНУБА

Сьогодні, 6 грудня, в КНУБА відбувся офіційний запуск зимових свят та новорічної магії. Всі присутні привітали наших воїнів з днем ЗСУ та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. З вітальним словом та привітаннями з нагоди свят до присутніх звернувся ректор Петро Куліков. Секція українознавства, кафедри мовної підготовки і комунікацій, факультету ГІСУТ разом зі студентами підготували надзвичайне обрядове дійство. Були й традиційні різдвяні співи, і привітання зі святами англійською мовою, і віршовані традиційні вітання.

Також факультет ГІСУТ у співпраці з благодійним фондом «З теплом у серці» вручив подарунки особливим діткам. Захід пройшов надзвичайно тепло. Пам’ятаємо, завдяки кому ми можемо відзначати свята!

Слава Україні! Героям Слава!

Усіх із прийдешніми святами!

Олена Нестеренко, декан ф-ту ГІСУТ