НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФІСЕ

СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ ФІСЕ В ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ

Студентки факультету інженерних систем та екології, що навчаються на ІІІ курсі за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Водопостачання і водовідведення», Тетяна ТОЛМАЧОВА і Вікторія ЯКУБОВСЬКА пройшли стажування у Люблінській Політехніці (Lublin University of Technology, Польща) в рамках програми міжнародної академічної мобільності «Erasmus+».

Протягом трьох місяців (липень-вересень 2023 року) під керівництвом професора Люблінської політехніки Jacekа Czerwiński студентки знайомились з сучасним лабораторним обладнанням та методами проведення точного аналізу забруднювачів навколишнього середовища, які зараз використовують у країнах Європейського Союзу.

У науково-дослідній лабораторії «Laboratory of Environmental Analyses», що знаходиться на факультеті екології навколишнього середовища (Faculty of Environmental Engineering), наші студенти отримали навички застосування хроматографічних методів аналізу, а саме газової хроматографії та хроматографії рідини, працювали з мас-спектрометом.

З керівником практики відвідали найцікавіші місця Любліна та здійснили подорож до Варшави.

Стажування дозволило поглибити практичні навички і теоретичні знання зі спеціальності, підвищити рівень володіння англійською мовою, надбати досвід проведення наукових досліджень в польському університеті, а також розширити коло спілкування.

Координатор з академічної мобільності ФІСЕ

Вікторія КОНОВАЛЮК