STEEL FREEDOM

Визначено переможців і призерів Steel Freedom 2022

3 грудня пройшов фінал студентського архітектурного конкурсу, в рамках якого були визначені кращі проєкти цього року. Цьогоріч в конкурсі прийняли участь студенти з 14 українських вишів, які розробили 89 проєктів відбудови дитячо-юнацької спортивної школи в м. Ірпінь із застосуванням металевих несучих та огороджувальних конструкцій. В рамках фіналу 10 команд провели презентації своїх робіт перед провідними архітекторами та експертами в сфері проєктування і девелопменту України, які й визначили переможців конкурсу. Серед  переможців вітаємо студентів Київського національного університету будівництва та архітектури.

1 місце посіла команда I-227 під керівництвом студента кафедри Архітектурного Проектування Цивільних Будівель і Споруд Дмитра Боровика. Нагадаємо, що минулого року команда Дмитра також вийшла у фінал, але отримала друге місце. З кожним роком наші студенти набирають обертів і покращують свої професійні здібності. Склад команди Боровик Дмитро, Племянник Ростислав, Насінська Анастасія. Куратор – Андропова Ольга Володимирівна. Їх досягнення відзначила компанії ЛІРА САПР, і подарувала приз Річні ліценції на використання ПК ЛІРА САПР. Також команда отримала Приз від компанії AVG. Компанії AVR development запросила команду відвідати місто Львів та об’єкти компанії, де спеціалісти та автори реалізацій зможуть провести екскурсію та поділитися своїми практиками та технологіями, які застосовували під час будівництва.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

3 місце зайняла команда нашого університету I-719 у складі Валявська Єлизавета, Губарець Ілля. Куратор – Іванченко Олена Володимирівна. (Київський національний університет будівництва та архітектури).  Також вони отримали Приз від компанії ЛІРА САПР Сертифікат  на проходження курсів від ЛІРА САПР.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Приз від GRAPHISOFT CENTER UKRAINE (офіційні комерційні ліцензії Archiсad, рекомендації на стажування до найбільших архітектурних компаній України – клієнтів GRAPHISOFT Center Ukraine, а також курси і навчання від світових архітекторів на порталі GRAPHISOFT Learn) та Приз від компанії Trimble Solution /  Tekla Structures / SketchUp (Річна підписка на SketchUp studio + сертифікат на навчальний онлайн Базовий курс “Основи роботи з Tekla Structures”  + приємні подарунки від Trimble)  отримала команда І-344 студенти Філіпчук Олександра, Клименко Олексій, Рибальченко Ганна. Куратор – Цюпин Євген Іванович Київський національний університет будівництва та архітектури, Кафедра архітектурного проектування цивільних будівель і споруд

                                                                                                                                                                                                                                                                                        Партнер конкурсу, компанія Метіпол відмітила команду у номінації “найоригінальніше використання металу із полімерним покриттям для оформлення фасаду будівлі” та подарувала цінні книжки для архітекторів команді I-592 Тарасюк Анастасія, Москаленко Мія, Пімченко Ярослав. Куратор – Андропова Ольга Володимирівна. Компанія DC Evolution також відмітила проект цієї команди. (Київський національний університет будівництва та архітектури)                                                                                                                                                              

 

 

Приз від компанії AVG отримала команда I-125 Власенко Наталія. Куратор – Пекер Аркадій Йосипович (Київський національний університет будівництва та архітектури)

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                       Приз від компанії AVR development –команди студентів запрошуються відвідати місто Львів та об’єкти компанії, де спеціалісти та автори реалізацій зможуть провести екскурсію та поділитися своїми практиками та технологіями, які застосовували під час будівництва. Команда I-255 Бусел Ангеліна, Криворучко Богдан. Куратор – Пантюхов Олег Миколайович (Київський національний університет будівництва та архітектури).                                                                                                                                                                                                     

 

 

За результатами онлайн-голосування, в якому взяли учать близько 4000 користувачів, був визначений  переможець в номінації “Приз глядацьких симпатій”. I-651 Мартинович Назарій, Тихолоз Олександр (Київський національний університет будівництва та архітектури).

 

 

        27 листопада відбувся фінал STEEL FREEDOM 2021
 в рамках проведення Steel Freedom Architecture Festival
 що визначив переможців цьогорічного студентського архітектурного конкурсу 
та найцікавіші проекти на думку журі, партнерів, глядачів

 

      Кафедра архітектурного проектування цивільних будівель і споруд дуже пишається, адже більшість призових місць взяли наши студенти 
     Відзначемо проекти студентів, що навчаються на нашій кафедрі.

     За результатами голосування журі цьогорічним переможцем STEEL FREEDOM в категорії Створення проекту культурного центру у м. Київ (Замовник проекту Perfect Group та Riverside Development) стала студентка
Київського національного університета будівництва і архітектури,
Кафедри архітектурного проектування цивільних будівель і споруд 

Мелешко Олена
1 місце

Переможці в категорії Створення проекту бізнес-центру у м. Київ (Замовник проекту девелоперська компанія UDP та КАН Девелопмент стали студенти
Боровик Дмитро, Племянник Ростислав, Валявська Єлизавета, Простак Олексій
1 місце

Подойніцина Вікторія, Клименко Олексій, Лісіцина Інна, Філіпчук Олександра
3 місце
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram