СТЕЙКХОЛДЕРИ

  • ТОВ «ЛИРА-САПР» (викладачі кафедри приймають участь у розробці та внесення змін до програм з розрахунку та проектуванню будівельних конструкцій.

Викладачі: Журавський О.Д., Кріпак В.Д., Колякова В.М.

  • ТОВ «Sika Україна» (проводиться експертиза дослідних робіт, впровадження у виробництво при підсиленні та реконструкції будівель і споруд, дослідження властивостей вуглепластиків для ремонтних робіт після особливих впливів (сейсміка, пожежі, руйнування тощо) або тривалої експлуатації. Договір ТОВ “СІКА УКРАЇНА”

Викладачі: Журавський О.Д., Кріпак В.Д., Колякова В.М., Сморкалов Д.В.

  • ТОВ «Скад Групп» (викладачі кафедри спільно з співробітниками ТОВ «Скад Групп» займаються розробкою програм для ЕОМ з розрахунку та проектуванню будівельних конструкцій.

Викладачі: Скорук Л.М.

  • ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» викладачі кафедри проходять підвищення кваліфікації.Викладачі: Журавський О.Д., Колякова В.М., Постернак М.М., Скорук Л.М., Сморкалов Д.В.-ТОВ Науково-виробниче підприємство «Будконструкція» (на якому викладачі кафедри проходять підвищення кваліфікації. Договір ТОВ “НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО “БУДКОНСТРУКЦІЯ”

Викладачі:Клімов Ю.А., Кріпак В.Д., Афанасьєва Л.В.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram