Наша гордість,  НОВИНИ КНУБА

Студентка КНУБА виборола бронзу на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок до 22-х років

З 10 по 16 жовтня в с. Колоденка, Рівенська обл., пройшов чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22-х років.

Від нашого університету у змаганнях брали участь студентка будівельного факультету (ПЦБ-21) Маєвька Олександра, яка посіла третьє місце, та викладач кафедри ФВіС, суддя міжнародної категорії з боксу Гасанова Саіда Фарухівна.

Це був непростий шлях, зрозуміло тренувальний процес (підготовка до чемпіонату) та становище в Україні.

Виїзд був 10 жовтня о 7 ранку з вокзалу, як раз коли пролунав сигнал повітряної тривоги і почались активні массові атаки на Київ та Україну, та ми не злякались і прибули до місця призначення. Хоча її тато вже був готовий виїхати за нами і повернути нас до Києва. Дякувати Богу, що все добре!

Бажаємо Олександрі подальших гучних перемог!

Саіда Гасанова