![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_krush-1-1-1140x641.jpg)
Студентки КНУБА відвідали Броварський ліцей №2 ім. В.О. Сухомлинського
24 квітня до Броварського ліцею № 2 ім. В.О. Сухомлинського завітали студенти Київського національного університету будівництва і архітектури Круш Аліна та Шостак Валерія, які під керівництвом асистента кафедри будівельних матеріалів Терещенко Л.В. провели для учнів 11-А класу профорієнтаційну бесіду. Дівчата – студентки групи ТБКВМ-22-2, які ще не так давно й самі навчалися в цьому навчальному закладі.
Майбутні вступники мали можливість почути про навчальні програми університету, досвід студентського життя та переваги спеціальностей, котрі можна здобути в нашому університеті. Зустріч пройшла активно, учні отримали багато відповідей на запитання, що їх турбують, особливо перед досить важливим вибором у їхньому житті. Вибір професії для кожної молодої людини – це визначення свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Без перебільшення можна сказати, що для випускників загальноосвітньої національної школи – це завжди завдання номер один.
Терещенко Л.В., асистент кафедри будівельних матеріалів
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_krush-2-1024x576.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/krush-3.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/Arch_ITA_Levchenko_Archicad_2022_00-500x380.png)
КНУБА, Архітектурний факультет, кафедра Інформаційних технологій в архітектурі та стейкхолдери з Archicad (GRAPHISOFT CENTER UKRAINE) провели відкриту лекцію для студентів першого курсу
30 Грудня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/blog-postы-dlya-sajta-kravchuk-knuba.jpg)
Як стати студентом КНУБА
23 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/1-500x380.png)