НОВИНИ КНУБА

Студентський конкурс із вирішення професійних етичних дилем

Команда КНУБА у складі студенток кафедри менеджменту в будівництві 4 курсу спеціальності «Менеджмент» ОП «Менеджмент організації і адміністрування»: Валерія Павлова, Катерина Тритинник, Тетяна Шандра, Діана Омеляненко, Анастасія Пашинська взяли участь у студентському конкурсі з вирішення професійних етичних дилем «Ethnics Challenge» від CFA Society Ukraine. Науковий ментор – професор Ірина Сергіївна Івахненко.

Конкурс Всеукраїнського масштабу був започаткований у 2018 році Асоціацією інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine для студентів економічних факультетів. Організатором змагань є CFA Institute Ethics Challenge.

Конкурс проходив у два етапи. У перший день відбулося офіційне відкриття, тренінги та оголошення кейсу – опису етичної дилеми, з якою стикнувся фахівець. Опісля учасники отримали запитання, на які мають відповісти вже на другому етапі конкурсу. Так впродовж наступних 12-ти днів команди працювали над вирішенням озвученої етичної дилеми.

У фіналі конкурсу свої пропозиції та обґрунтування кейсу студенти представили у презентації, яку оцінювали досвідчені практики з інвестиційних та фінансових компаній. Крім того, команди мали відповісти на додаткові запитання від журі. Члени журі оцінюють наскільки студенти орієнтуються в етичному кодексі, грошових операціях та чи своєю відповіддю вони наближаються до можливого ідеального вирішення виклику.

Ethics Challenge — це унікальна можливість для студентів оволодіти практичними навичками з вирішення професійних етичних дилем. Ці знання та навички підвищують шанси на успішну кар’єру.

Ірина Івахненко, професор кафедри менеджменту в будівництві