![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Фото-1-3.jpg)
Студентський конкурс із вирішення професійних етичних дилем
Команда КНУБА у складі студенток кафедри менеджменту в будівництві 4 курсу спеціальності «Менеджмент» ОП «Менеджмент організації і адміністрування»: Валерія Павлова, Катерина Тритинник, Тетяна Шандра, Діана Омеляненко, Анастасія Пашинська взяли участь у студентському конкурсі з вирішення професійних етичних дилем «Ethnics Challenge» від CFA Society Ukraine. Науковий ментор – професор Ірина Сергіївна Івахненко.
Конкурс Всеукраїнського масштабу був започаткований у 2018 році Асоціацією інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine для студентів економічних факультетів. Організатором змагань є CFA Institute Ethics Challenge.
Конкурс проходив у два етапи. У перший день відбулося офіційне відкриття, тренінги та оголошення кейсу – опису етичної дилеми, з якою стикнувся фахівець. Опісля учасники отримали запитання, на які мають відповісти вже на другому етапі конкурсу. Так впродовж наступних 12-ти днів команди працювали над вирішенням озвученої етичної дилеми.
У фіналі конкурсу свої пропозиції та обґрунтування кейсу студенти представили у презентації, яку оцінювали досвідчені практики з інвестиційних та фінансових компаній. Крім того, команди мали відповісти на додаткові запитання від журі. Члени журі оцінюють наскільки студенти орієнтуються в етичному кодексі, грошових операціях та чи своєю відповіддю вони наближаються до можливого ідеального вирішення виклику.
Ethics Challenge — це унікальна можливість для студентів оволодіти практичними навичками з вирішення професійних етичних дилем. Ці знання та навички підвищують шанси на успішну кар’єру.
Ірина Івахненко, професор кафедри менеджменту в будівництві
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Фото-2-3-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Фото-3-4-995x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/фото-4-1-1024x573.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/фото-5-1024x566.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/6-2-1024x718.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/7-1-1024x730.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/8-2-1024x710.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/9-2-1024x731.png)
Вам також може сподобатись
![Магістрантки кафедри дизайну КНУБА Валерія Журба та Діана Погосян здобули перемогу в конкурсі Kindling в категорії «Дизайн інтер’єру» з проєктом готелю «Переяслав».](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/zhurba-500x380.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ KINDLING В КАТЕГОРІЇ «ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ» (2023)
27 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-05-30-225-2-500x380.jpg)
Кращі боксери Києва
3 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-30_12-01-42-500x380.jpg)