НОВИНИ ФІСЕ

Студенти і викладачі ФІСЕ на виїзній лекції

09 квітня 2024 року для студентів, які навчаються на спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія та 144 Теплоенергетика і викладачів кафедри теплотехніки було організовано та проведено виїзну лекцію на тему “Теплові насоси для систем теплопостачання» у рамках лекційних занять з дисциплін “Нетрадиційні джерела енергії” та “Гаряче водопостачання”. Лекцію-Семінар було проведено на базі виставкового центру фірми DAIKIN, де фахівці компанії люб’язно представили обладнання власного виробництва, познайомили студентів із сучасними тенденціями у виробництві теплонасосного обладнання, розкривши технічні особливості власних іноваційних розробок. У виставковому центрі компанії DAIKIN представлено діючі моделі теплових насосів “повітря-вода” (низькотемпературних та високотемпературних), спліт-систем та VRV-систем (теплові насоси “повітря-повітря”), а також навчальні моделі грунтових теплових насосів.

За проведений семінар дякуємо компанії ТОВ “ДДУ”, що є офіційними представниками DAIKIN в Україні, та завідувачу кафедри теплотехніки КИРИЧЕНКУ Михайлу.