Новини,  НОВИНИ КНУБА

Студенти і викладачі кафедри ОААП КНУБА долучились до відбудови м.Чернігів

На Архітектурному факультеті КНУБА відбувся захід з презентації та обговорення проєктів відновлення готелю «Україна» в Чернігові, який був зруйнований 12 березня 2022 р.

Для участі у заході прибули офіційні гості з Чернігова, які оцінили запропоновані ідеї та зазначили, що проєкти допоможуть у реалізації об’єкту.

Проєкти виконали студенти кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування КНУБА під керівництвом завідувача професора Олега Слєпцова та викладачів кафедри.

У Чернігові вже зруйновані та пошкоджені війною як сакральні, так і громадські будівлі. Чернігівська міська рада звернулася до КНУБА з проханням сприяння у відновлені низки постраждалих обʼєктів. На першому етапі колектив кафедри ОААП розробив проєкт відбудови готелю «Україна» за адресою з символічною назвою «проспект Миру».

Про урочисту презентацію проєктів створено фільм «Майстри майбутнього».

Дивитись фільм:

Інформацію підготував: доц. кафедри ОААП Гліб Ушаков