СТУДЕНТИ КНУБА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВИЇЗНОМУ ЗАНЯТТІ-ЕКСКУРСІЇ НА ПІДПРИЄМСТВО

У середу, 5 квітня, за підтримки керівництва Київського національного університету будівництва і архітектури студенти 1 та 2 курсів спеціальностей 133 «Галузеве машинобудування» та 131 «Прикладна механіка» у супроводі викладачів кафедри машин і обладнання технологічних процесів взяли участь у виїзному занятті-екскурсії на підприємство «Домобудівний комбінат №4».

Від підприємства заняття-екскурсію проводили голова правління Романенко Володимир Володимирович та заступник голови правління з комерційних, загальних і соціальних питань Чкадуа Астамур Чичикович.

Студентів ознайомили зі складом технологічних ліній з виробництва залізобетонних виробів і конструкцій, що використовуються при зведенні будівель за збірною технологією. Виробничники розповіли про етапи технологічного процесу виробництва та продемонстрували обладнання, яке використовується на кожному з етапів. Присутні наочно побачили відмінності різних виробничих ліній як за технологічністю обладнання, так і за енергоємністю виробництва, кількістю обслуговуючого персоналу, умовами праці.

Присутні активно ставили різноманітні запитання, які стосувалися конструкцій обладнання, параметрів технологічних процесів, собівартості залізобетонних конструкцій, а також умов праці, розміру заробітної плати та можливістю працевлаштування на підприємстві. Загалом екскурсія пройшла у жвавій невимушеній атмосфері й залишила позитивні емоції як у студентів, так і у господарів підприємства.

Щиро вдячні адміністраціям ПрАТ «Домобудівний комбінат №4» і університету за організацію проведення таких важливих у наш час виїзних занять-екскурсій, а також студентам-здобувачам освіти за їхнє бажання до участі та організованість. Такі заходи є важливою частиною освітнього процесу та допомагають більш швидкому набуттю професійних знань і вмінь.

К.т.н., доц. Дьяченко О.С., к.т.н., доц. Клименко М.О.