НОВИНИ ГІСУТ

СУЧАСНІ ГЕОНАУКИ В ДОПОМОГУ ПОДОЛАННЯ НАСЛІДКІВ ТЕХНОГЕННИХ КАТАСТРОФ.

Сьогодні всі галузі науки працюють над наближенням перемоги України. Окрім цього 6-го червня для України додалось питання подолання жахливої техногенної катастрофи, підрив Каховської ГЕС. І науки геодезичного спрямування активно допомагають.

19 червня 2023 року відбулась українсько-канадська робоча зустріч з Christopher Coates, старшим директором з питань єдиного синтетичного середовища канадської компанії CAE. На зустрічі були присутні: начальник відділу міжнародного співробітництва Держгеокадастру – Сущик Аліна Анатоліївна, головний спеціаліст відділу – Гончарук Вікторія Русланівна, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку – Ковальчук Олександр Юрійович, декан факультету ГІСУТ – Нестеренко Олена Вікторівна, завідувач кафедри ГіФ – Карпінський Юрій Олександрович, доцент кафедри ГіФ – Лазоренко Надія Юріївна, асистент- Кінь Данило Олексійович, завідувач кафедри ТЗНСОП – Ткаченко Тетяна Миколаївна; професор кафедри ТЗНСОП – Волошкіна Олена Семенівна.

Під час зустрічі обговорили проблемні питання, які пов’язані з техногенною катастрофою на Каховській ГЕС, та можливість виконання спільного наукового проєкту.

А 20 червня 2023 року викладачі факультету ГІСУТ приймають участь в Міжнародній науково-практичній конференції та круглому столі на тему: «Екотехногенні наслідки руйнування гідротехнічних споруд. Прогнози та перспективи відновлення».

Кафедра геоінформатики і фотограмметрії виступить з доповіддю на тему «ГЕОІНФОРМАЦІЙНИЙ МОНІТОРИНГ НАСЛІДКІВ ТЕХНОГЕННОЇ КАТАСТРОФИ НА КАХОВСЬКІЙ ГЕС», а кафедра Інженерної геодезії виступить з доповіддю «ТЕХНІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ТІЛА ГРЕБЛІ КАХОВСЬКОЇ ГЕС З ВИКОРИСТАННЯМ ДИСТАНЦІЙНИХ МЕТОДІВ ГЕОДЕЗИЧНОГО МОНІТОРИНГУ»

Декан ф-ту ГІСУТ, Олена НЕСТЕРЕНКО