Технологія ВІМ для відновлення міських територій України (на прикладі Харкова)
Календар подій,  НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ІТА,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

КНУБА, Архітектурний факультет, кафедра Інформаційних технологій в архітектурі

Запрошують Вас на онлайн зустріч

Технологія ВІМ для відновлення міських територій України (на прикладі Харкова)

9 червня о 18:00 проводимо публічну презентацію курсового проєкту наших студентів 5 курсу, групи Арх-57, “Технологія ВІМ для відновлення міських територій України. Регенерація житлового масиву Нові Будинки в місті Харкові” з дисципліни “Будівельно-інформаційне проєктування – технологія BIM”
(кандидат Архітектури, доцент Олексій ЛЕВЧЕНКО та кандидат Архітектури, старший викладач Надія АНТОНЕНКО)

Запрошуємо всіх охочий приєднуватися, поговоримо про відновлення міських територій України, новітні проєктні технології, методичні підходи у викладанні; Ви матимете змогу поставити питання, покритикувати проєктні рішення та наші педагогічні підходи, висловити свої пропозиції:

Тема: Технологія ВІМ для відновлення міських територій України (на прикладі Харкова)

ІТА КНУБА ВІМ-57 2023 BIMplus
ІТА КНУБА ВІМ Арх-57 2023