ТЕМАТИЧНА ЛЕКЦІЯ «ПІДЛІТКИ НА ДОРОЗІ ДОРОСЛОГО ЖИТТЯ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ГРУПИ БЦІ-18
НОВИНИ ФІСЕ

14 грудня 2022 року студенти групи БЦІ-18 відвідали тематичну лекцію «Підлітки на дорозі дорослого життя. Делікатна розмова на дорослі теми». Лекції даної тематики дають можливість молодим людям отримати правдиві і відверті відповіді на «незручні питання», які їх цікавлять. Особливою перевагою є досвід та професіоналізм лектора, який чесно називає речі своїми іменами, позбавляє від ілюзій, чуток і здогадок. Натомість, людина набуває чіткого уявлення та усвідомлення суті «делікатного питання», переосмислює значення сім’ї і любові в сучасному світі.

Висловлюємо подяку директору «Центру сім’ї” Солом’янської РДА Валерії Савенок за проведену лекцію.

Асистент кафедри теплогазопостачання і вентиляції Дар’я ВАКУЛЕНКО