Тиждень кар’єри. Форум роботодавців

У рамках тижня кар´єри КНУБА проходять заходи, спрямовані на безпосереднє спілкування партнерів та роботодавців зі студентами і випускниками КНУБА.

Модератором даного заходу є Університет, який організовує зустрічі та створює майданчики для спілкування й обміну інформацією, сприяє заповненню вакансій молодими, талановитими, енергійними та креативними фахівцями.

Тиждень кар´єри в КНУБА забезпечується проведенням представниками зацікавлених сторін для досягнення взаємовигідної мети – заповнення вакансій роботодавцями та допомога у пошуку роботи і працевлаштування студентів та випускників.

Цьогоріч 4 червня студенти факультету урбаністики та просторового планування разом із заступником декану факультету Тригуб Русланою Миколаївною відвідали одну з провідних проєктних організацій в галузі містобудування та архітектури – ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН».

Студентів ФУПП зустріли співробітники на чолі з директором підприємства Ольгою Миколаївною Бакун. Фахівці ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН» охоче розповіли студентам про діяльність компанії та ознайомили їх із розробленими генеральними планами населених пунктів, планами зонування територій населених пунктів та детальними планами території. ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН» з 2013 року до сьогодні розроблено понад 500 проєктів містобудівної документації. Компанія плідно співпрацювала з Київською міською державною адміністрацією та Департаментом містобудування та архітектури міста Києва, а також є автором і розробником «Концепції збереження та реабілітації історичного середовища на Подолі та Дніпровських схилах «КИЇВ САМОБУТНІЙ».

Студентам було цікаво побачити роботи досвідчених фахівців з розроблення містобудівної документації на регіональному та місцевому рівні. Також майбутніх урбаністів ознайомили з принципами роботи в галузі і озвучили, якими навичками та компетенціями треба володіти фахівцю.

Морозік Аліна Сергіївна, головний архітектор проекту, сертифікований архітектор із розроблення містобудівної документації, проінформувала студентів щодо рівнів містобудівної документації, порядок її розроблення, погодження та затвердження.

Бакун Ольга Миколаївна, директор ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН», сертифікований архітектор, експерт із містобудівної документації доповіла про структуру та організацію роботи підприємства, можливість здобути досвід за спеціальністю.

Студенти задавали питання, цікавились можливостю працевлаштування, адже саме в ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН» працює багато випускників спеціальності «Міське будівництво і господарство». Такі зустрічі дуже важливі для студентів ФУПП, які у найближчому майбутньому шукатимуть роботу за фахом.

З проектами, що виконані ТОВ «ПРОЕКТГЕНПЛАН», можна ознайомитись на сайті компанії: http://proectgenplan.com.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram