Товариський шаховий матч між командами КНУБА та КНУ ім. Т. Шевченка

22 березня у читальній залі бібліотеки КНУБА відбувся товариський шаховий матч між командами КНУБА та КНУ ім. Т. Шевченка, у складі команд були представлені викладачі, аспіранти та студенти. За команду КНУБА виступали: майстер ФІДЕ Ставрояні Сергій, доцент, кафедри філософії, кандидат в майстри спорту Спірідонов Микола, аспірант кафедра філософії, 1-розрядник Лизунов Георгій, ПЦБ-44, а також Власенко Євген, ТБКВМ-32, Каблаш Маркіян, АРХ-12 б, Олійник Софія, МО-32. З вітальним словом до учасників звернулися проректор КНУБА з навчальної роботи та комплексного розвитку Хоменко Олександр Михайлович та завідувач кафедри філософії, професор Чорноморденко Іван Васильович.

Захід було організовано шаховим гуртком КНУБА, його керівником, доцентом кафедри філософії Ставрояні Сергієм Сергійовичем, активну участь у організації також взяли студент ПЦБ-44 Лизунов Георгій, аспірант кафедри філософії Спірідонов Микола Юрійович. Також було обговорено ключові тенденції сучасної освіти та студентського дозвілля, роль шахів у культурному житті, намічено кроки щодо подальшої співпраці між університетами.