Новини,  НОВИНИ КНУБА

Тренінг «Гендерні ролі і стереотипи»

23 жовтня для студентів факультету інженерних систем та екології була організована лекція на тему “Гендерні стереотипи, які впливають на спілкування між хлопцями та дівчатами». Лекцію проводила практичний психолог «Центру сім’ї» Солом’янської РДА Надія Ігначук.

Під час лекції студенти дізналися про гендерні та соціальні ролі чоловіків та жінок, які базуються на біологічних, фізіологічних та  психологічних особливостях та відмінностях. Обговорили актуальність гендерних стереотипів, які відображають сучасні уявлення у розподілі гендерних ролей між чоловіком та жінкою в сімейних та трудових відносинах. Висвітлено проблему невиправданих очікувань стосовно представників різної статі у міжособистісних відносинах, які можуть провокувати конфліктні ситуації. Обговорено шляхи усунення нерівності між розподілом ролей на «чоловіче» та «жіноче».

Завідуюча відділу

з організації виховної роботи