НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Тренінг-лекція з мінної безпеки

30 листопада для студентів будівельного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури була проведена лекція з мінної безпеки: «Ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни».

Захід проводили представники міжнародного благодійного фону «ICF BIG UA», тематичну лекцію та презентацію для всіх присутніх провів заступник директора фонду з гуманітарного розмінування Сергій Голобородько. Учасники заходу познайомилась з класифікацією та різновидами боєприпасів і вибухонебезпечних предметів, алгоритмом дій  в разі небезпеки, та що потрібно робити у разі виявлення мін та снарядів, саморобних вибухонебезпечних предметів і залишків бойових ракет. Обговорили основні правила, які можуть врятувати життя, адже як зазначив лектор сьогодні питання безпеки вкрай актуальне, адже майже щодня рятувальники знаходять і знешкоджують боєприпаси та вибухонебезпечні предмети. Також усім присутнім продемонстрували стенди та 3D макети вибухонебезпечних предметів та боєприпасів.