Тригуб Руслана Миколаївна

Тригуб Руслана Миколаївна (Tryhub Ruslana) – доцент кафедри міського будівництва, кандидат технічних наук, доцент, дійсний член спілки архітекторів, відзначена подякою Міністерства освіти і науки України.

https://orcid.org/0000-0003-0829-566X

https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=k4x1iWcAAAAJ

trygub.rm@knuba.edu.ua

Освіта

У 1995 році закінчила Київський державний технічний університет будівництва і архітектури і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Міське будівництво та господарство» та здобула кваліфікацію інженер-будівельник. У 2002 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. Тема дисертації «Методи реконструкції районів 5-ти поверхової забудови і житлових будинків масових серій великопанельних будівель (на прикладі житлового району «Відрадний» в місті Києві)»

Досягнення у професійній діяльності.

Документи про підвищення кваліфікації та міжнародної діяльності. 

Сертифікат про рівень володіння державною мовою. 

Членський квиток Національної спілки архітекторів України.

Брала участь у міжнародному навчальному проекті «Онлайн-серія лекційних та практичних занять з інтегрованого міського планування та розвитку», як керівник групи студентів факультету урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва і архітектури у період з вересня по грудень 2021 року. У рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні II», який фінансують Уряди Німеччини та Швейцарії.

Рік початку роботи на кафедрі: 1998 рік. З 2018 року по теперішній час – заступник декана факультету урбаністики та просторового планування.

Перелік навчальних дисциплін:
Підземна урбаністика (192 «Будівництво та цивільна інженерія).
Керівник та рецензент атестаційних робіт магістрів за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

Науково-методична робота:

Автором опубліковано понад 40 наукових, методичних праць особисто та в співавторстві, серед яких 4 навчальних посібника в співавторстві з українськими та зарубіжними колегами. Основні праці: у збірниках «Сучасні технології та методи розрахунків у будівництві», «Містобудування та територіальне планування», «Сучасні проблеми архітектури та містобудування» і у збірниках різних конференцій. Приймає участь та публікую матеріали конференцій («Будмастерклас») та форумів («Містобудівний форум»).

Напрями наукової діяльності:

Урбаністика та територіальне планування.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram