НОВИНИ КНУБА

Триває перехід КНУБА на новий сайт

Представники Інформаційно-аналітичного відділу КНУБА зустрічалися з розпорядниками інформації від факультетів і відділів університету. Зустрічі були обумовлені переходом на новий сайт. Розмова була конструктивна. Розпорядки запропонували додати  на першій сторінці офіційного сайту повну назву університету та наш логотипу. На сьогодні все виправлено. Офіційний сайт КНУБА отримав повне ім’я.  Розробники сайту відреагували також на прохання розпорядників щодо меню, що випадає, і відновили цей сервіс. Скорочена й навігація сайтом. Тож відтепер не треба повертатися на головну сторінку, шлях відкритий на будь–яку потрібну точку.

У новинах в розділі Конференції, за пропозицією розпорядників інформації, зроблено два розділи «Афіша конференцій» та «Минулі конференції». В один будемо спрямовувати інформацію про участь в заході. В другий –  звіти про  проходження конференції та її значення.

Новини відтепер розміщуються не тільки на головній сторінці сайту, а в скороченому вигляді в Телеграмі та на Фейсбуці. Фотографії з подій – в «Фотогалереї» та в Інстаграмі.

Зараз у роботі створення, за пропозиціями розпорядників, окремої «кнопки» перепосту новин до власних соціальних мереж. Потребує часу доробка розділу «Календар подій», мобільної версії сайту, англомовного варіанту.

Розпорядникам запропоновано, за прикладом архітектурного факультету, створити групи в «Microsoft Teams» щодо обміну думками в перехідний період.

Перші підсумки організаційної роботи розпорядників факультетів, кафедр та підрозділів будуть підбиватись на засіданні ректорату 7 жовтня.

Стосовно переходу на новий сайт нагадуємо, він здійснюється виключно з корпоративної пошти  розпорядника. Якщо ви вже маєте скриньку, пишіть на адресу website@knuba.edu.ua Вам будуть надіслані нові паролі та інструкція, як працювати з сайтом. Бажаємо плідної роботи. Разом ми сильні й обізнані!

Прес-служба КНУБА