Новини кафедри МПК

Творча зустріч з відомим письменником Василем Добрянським

22 березня групи: БІКС – 22, викладач Кобзар А.Ю., ПНМ, ПНК, ПНБ – 23, викладач Маковій М.Г., КСМ-22 та АКІТ-23, викладач Жовнір О.М., мали неймовірну можливість взяти участь у творчій зустрічі з відомим письменником Василем Добрянським, яка відбулася в читальному залі КНУБА. Це було захопливе переживання, яке вразило присутніх своєю глибиною та відвертістю.

Під час зустрічі письменник ділився своїм творчим досвідом, розповідаючи про процес написання книг, джерела натхнення та труднощі, з якими він зіткнувся у своїй творчості. Він радив всім присутнім не боятися виражати свої почуття та думки через літературу, адже саме це робить кожну історію унікальною та відвертою.

Студенти відчули себе дуже мотивованими та натхненними під час, та після цієї зустрічі. Ставили безліч запитань. Це було неймовірно цінним досвідом.

Дякуємо організаторам, провідним фахівцям бібліотеки КНУБА, за таку чудову можливість поспілкуватися з талановитим письменником.

Це розширена версія.