НОВИНИ КНУБА

«Твоя кров може воювати»

24 листопада у Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшла акція ” Твоя кров може воювати. Стань донором”. Зранку в укритті центру культури та дозвілля  виїзна бригада « Київський міський центр крові» провела збір крови у студентів та викладачів нашого університету, які виявили бажання стати донорам. В умовах воєнного стану це дуже важлива місія, так  як забезпечення донорською кров’ю та її компонентами є однією з умов забезпечення обороноздатності країни та запорукою її національної безпеки, збільшення запасів безпечної та якісної донорської крові допомагає не тільки врятувати життя військових а й проводити планові операції в тилу. Незважаючи на ситуацію та певні випробування відключення води, тепла, а потім і світла, не завадило усім охочим  зробити свій вклад у таку необхідну зараз справу, а медики центру у темряві при свічках і ліхтариках,  робили таку важливу роботу.

Декан архітектурного факультету Олександр Кащенко в знак вдячності подарував картину  медичному персоналу Київського міського центру крові та подякував їм за таку важливу справу в яку вони вкладають свою душу і серце.

Хочется подякувати усім, хто долучився до акції, адже навіть одна крапля донорської крові може врятувати життя та наблизити нас до перемоги!

    Де в Києві можна зробити корисну справу і стати донором крові:

Голова РСС

факультету ГІСУТ

Катерина Теребейчик

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram