![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221124_131234_resized_20221128_035440300-1140x546.jpg)
«Твоя кров може воювати»
24 листопада у Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшла акція ” Твоя кров може воювати. Стань донором”. Зранку в укритті центру культури та дозвілля виїзна бригада « Київський міський центр крові» провела збір крови у студентів та викладачів нашого університету, які виявили бажання стати донорам. В умовах воєнного стану це дуже важлива місія, так як забезпечення донорською кров’ю та її компонентами є однією з умов забезпечення обороноздатності країни та запорукою її національної безпеки, збільшення запасів безпечної та якісної донорської крові допомагає не тільки врятувати життя військових а й проводити планові операції в тилу. Незважаючи на ситуацію та певні випробування відключення води, тепла, а потім і світла, не завадило усім охочим зробити свій вклад у таку необхідну зараз справу, а медики центру у темряві при свічках і ліхтариках, робили таку важливу роботу.
Декан архітектурного факультету Олександр Кащенко в знак вдячності подарував картину медичному персоналу Київського міського центру крові та подякував їм за таку важливу справу в яку вони вкладають свою душу і серце.
Хочется подякувати усім, хто долучився до акції, адже навіть одна крапля донорської крові може врятувати життя та наблизити нас до перемоги!
Де в Києві можна зробити корисну справу і стати донором крові:
- Київський міський центр крові (вул. Берлінського,12) ;
- Київська обласна клінічна лікарня (Київ, вул. Багговутівська, 1а, корп. 13 ).
- Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ (Київ, вул. В. Чорновола, 28/1)
Голова РСС
факультету ГІСУТ
Катерина Теребейчик
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-05_15-13-38-678x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221128_155215_171_resized_20221128_035439648-679x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221128_155221_475_resized_20221128_035440570-679x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221124_131209_resized_20221128_035438698-1024x491.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221124_131231_resized_20221128_035441254-1024x491.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20221128_155319_430_resized_20221128_035439069-1024x678.jpg)
Вам також може сподобатись
![Викладачі ФІСЕ пройшли курс підвищення кваліфікації](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/jVV23112022_3-500x360.jpg)
Викладачі ФІСЕ пройшли курс підвищення кваліфікації
23 Листопада, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/vijskovyj-universytet-500x380.jpg)
Запрошення на День відкритих дверей на Кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України
6 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-25_16-41-49-500x358.jpg)